جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان اسدآباد

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان اسدآباد به ریاست دکتر حسین علی شرکائی

با حضور علیرضا قیصری معاون عمرانی فرمانداری و سایر اعضای کارگروه در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید. ارائه گزارش از عملکرد سامانه رصد توسط دبیرخانه اشتغال ،

ارائه گزارش از پرداخت تسهیلات و ارائه گزارش از عملکرد سامانه مشاغل خانگی از مهمترین موضوعات این جلسه بود. دکتر شرکائی فرماندار شهرستان اسدآباد در این جلسه با انتقاد از تعدادی از بانک ها خواستار پرداخت به موقع تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان و در اولویت قرار دادن مصوبات سفر ریاست محترم جمهور شد. وی افزود : با توجه به نام گذاری سال جدید به نام (مهارتورم، رشد تولید) از طرف مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) پرداختی بانک‌ها با جدیت بیشتری انجام شود ، چرا که بانک‌ها کلید دار اشتغال، تولید و مهار تورم هستند. در ادامه این جلسه آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی و تسهیلات به عاملیت بانک ها ، مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

photo4152770009.jpgphoto4152769691.jpg

photo4152766917.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی