افزایش ۱۰۰ درصدی اعتبارات اسدآباد در سال‌جاری

افزایش ۱۰۰ درصدی اعتبارات اسدآباد در سال‌جاری

 فرماندار اسدآباد از افزایش ۱۰۰درصدی اعتبارات این شهرستان در سال‌جاری خبر داد.
سعید کتابی اظهار کرد: در سال‌جاری با توجه به اعتباری که در اختیار نمایندگان قرار دارد شاهد افزایش بسیار خوبی در اعتبارات شهرستان از محل اعتبارات استانی هستیم .

وی با تقدیر از نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، افزود: در سال‌جاری با اعتباری که در اختیار کیومرث سرمدی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی قرار داشته و این اعتبار را با هماهنگی در اختیار شهرستان قرار داده میزان اعتبار شهرستان در سال‌جاری به بیش از ۵۶ میلیارد تومان رسیده است.

کتابی تصریح کرد: با توجه به تشکیل جلسه کمیته برنامه‌ریزی استان در پنجم تیرماه و مصوبات این جلسه و نیز اعلام مبالغ بودجه‌ای و اعتباری شهرستان‌ها قرار شد جلسه‌ای در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تشکیل شود که با مشخص شدن ریز پروژه‌ها طی جلسه پیش کمیته با کلیه دستگاه‌های اجرایی شهرستان پروژه‌ها مورد بررسی قرار گرفت و در جلسه‌ای در پایان هفته جاری مصوب آن اعلام خواهد شد.

فرماندار اسدآباد مبلغ قابل توجهی از اعتبارات امسال را در بحث آب روستایی دانست و بیان کرد: یکی از ویژگی‌های بودجه و اعتبارات امسال از محل اعتبارات تملک و دارایی استان توجه ویژه به بحث آب به‌ویژه آب روستایی است که مبالغ قابل توجهی برای آب روستایی در این بودجه دیده شده و با هماهنگی‌هایی که با امور آب و فاضلاب شهرستان صورت گرفته مصادیق آن مشخص شده است.

کتابی با اشاره به اینکه توجه به مجتمع‌های آبرسانی روستایی، رفع موانع آب‌رسانی روستایی و رفع فرسودگی برخی شبکه‌های آبرسانی برای مرتفع شدن تأمین آب شرب سالم و بهداشتی روستاییان  از جمله مواردی است که در اعتبارات امسال در بحث آب روستایی شهرستان در اولویت قرار دارد، خاطرنشان کرد: یکی از دیگر مواردی که در بودجه امسال به نحو چشمگیری دیده شده عمران، آبادانی و بهسازی روستاهای شهرستان بوده که متولی آن بنیاد مسکن خواهد بود.
وی در ادامه بیان کرد: یکی از اولویت‌ها در بحث پروژه‌های شهرستان اتمام پروژه‌های نیمه تمام شهرستان از جمله پروژه‌های آموزش‌و پرورش و نوسازی مدارس و پروژه‌های ورزش و جوانان بوده که سعی بر آن داریم که این پروژه‌ها هر چه سریعتر به سرانجام رسیده و مردم از آن منتفع شوند.
فرماندار اسدآباد افزود: در بودجه و اعتبارات امسال یکی از جمله موارد دیگر دیده شده راه‌های روستایی بوده که با اعتبار اختصاص یافته راه خاکی تعدادی از این روستاها آسفالت خواهد شد.

این فرد مسئول با بیان اینکه از اعتبارات امسال شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از محل تملک دارایی استان، سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از محل نفت و گاز و ۱۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از محل متوازن است، یادآور شد: اعتبارات بر اساس شاخص‌ها و دستورالعمل و الزامات که در بحث بودجه وجود دارد به‌صورت فصول مختلف در شهرستان تقسیم و سعی می‌شود این اعتبار به صورت متوازن در همه برنامه‌ها و درهمه بخش‌ها اختصاص یابد.

کتابی همچنین با اشاره به اینکه در بودجه امسال در بحث پروژه‌های نیمه‌تمام ورزش وجوانان، نوسازی مدارس روستایی و آموزش و پرورش  نیز اعتبار لازم دیده شده و سعی بر آن است با این میزان اعتبار برخی از مدارس نیمه‌تمام روستایی تکمیل و در مهرماه سال‌جاری به بهره‌برداری برسند، اظهارکرد: خارج از اعتبارات اختصاص یافته امسال به شهرستان، با پیگیری نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی و با دستور مساعد استاندار و پیگیری‌های فرمانداری اخذ اعتبارات دیگری جدا از اعتبار فوق برای تکمیل برخی از پروژه‌های نیمه تمام شهرستان از جمله تکمیل کتابخانه استاندارد، استخر دانش‌آموزی ،مدرسه شهید سعیدی در دست اقدام قرار دارد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی