خبر خوش فرماندار اسدآباد: حذف تصادفات رخ به رخ در گردنه اسدآباد

‍ خبر خوش فرماندار اسدآباد:

حذف تصادفات رخ به رخ در گردنه اسدآباد

فرماندار اسدآباد از حذف تصادفات رخ به رخ در گردنه حادثه خیز این شهرستان خبر داد.

سعید کتابی در حاشیه بازدید صبح امروز خود به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان ،مدیر کل راهداری استان و دستگاه های ذی ربط از گردنه اسدآباد، گفت:با  اجرای طرح ایمن سازی گردنه با اجرای نصب نیوجرسی  ضریب ایمنی این محور حادثه خیز ارتقا یافته و در مسیری که نیوجرسی نصب  شده موردی از تصادف منجر به فوت و تصادفات رخ به رخ نداشته ایم  و در صورت هر گونه تصادف موارد خسارتی  بوده است.
وی  اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن فصل بارندگی و فصل سرد سال ایمنی بیشتر جاده ها به ویژه محور گردنه اسدآباد ضرورت دارد که به همین منظور صبح امروز به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیرکل راهداری  و جانشین پلیس راه استان و دیگر  دستگاه های ذی ربط شهرستان  از گردنه اسدآباد بازدید و تصمیماتی در تعریض ،تثبیت روشنایی و رفع نقاط حادثه ساز گردنه بویژه بحث روشنایی اتخاذ و قرار شد در  روزهای آینده با سرعت بیشتری کارها انجام گیرد تا هر چه سریعتر شاهد ایمنی گردنه باشیم.

کتابی  همچنین   با اشاره به کنار گذر اسدآباد ،یاد آور شد:با توجه به اهمیت پروژه و تردد استان های غربی کشور  به شمال کشور از اسدآباد ،مشکلاتی در بحث راه اندازی و بهره برداری از پروژه کنار گذر وجود داشت در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهایی برای آن ارائه شد که با اجرای این راهکارها شاهد افتتاح و بهره برداری هر چه سریعتر این طرح باشیم.

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی