فرماندار اسدآباد با اشاره به مشارکت 50.5 درصدی افراد واجد شرایط این شهرستان در انتخابات 1400 اظهارکرد

مسئول جدید دفتر نظارت شورای نگهبان شهرستان اسدآباد معرفی شد

فرماندار اسدآباد با اشاره به مشارکت 50.5 درصدی افراد واجد شرایط این شهرستان در انتخابات 1400 اظهارکرد:از 86هزار و 225 هزار نفر جمعیت واجد شرایط رأی شهرستان 50.5 درصد در انتخابات 1400شهرستان مشارکت داشته‌اند ضمن اینکه اسدآباد کمترین شکایات انتخاباتی را در سطح استان همدان داشته است.

سعیدکتابی در مراسم تکریم و معارفه رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان اسدآباد که با حضور رییس هیات نظارت و بازرسی انتخابات استان همدان برگزار شد، با بیان اینکه با وجود شرایط بیماری کرونا و تبلیغات سوء دشمنان حضور مردم در پای صندوق‌های رأی قابل تحسین بود، گفت: دشمنان به انواع و اقسام مختلف در تلاش بودند تا با ایجاد یأس و ناامیدی مردم را از حضور و مشارکت حداکثری در پای صندوق های رأی بازدارند و با کاهش مشارکت‌ها برنامه‌های دیگری را برای تخریب نظام ایران اسلامی در پیش بگیرند اما حضور پررنگ  مردم در پای صندوق‌های رأی مشت محکمی بر دهان دشمنان ایران اسلامی زد.

 در پایان از زحمات علیرضا قیصری تقدیر و حسنعلی زمانی‌ به عنوان مسئول جدید دفتر نظارت شورای نگهبان اسدآباد معرفی شد

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی