دعوت فرماندار اسدآباد از مردم دیار سید جمال برای شرکت در یازدهمین دوره جشنواره کتابخانه‌

دعوت فرماندار اسدآباد از مردم دیار سید جمال برای شرکت در یازدهمین دوره جشنواره کتابخانه‌ سعید کتابی، فرماندار  اسدآباد طی پیامی مردم این شهرستان را به شرکت در یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان، متن پیام وی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جشنواره کتابخوانی رضوی دو لذت مأنوس شدن با ائمه اطهار و مطالعه را با هم دارد و آدمی را ترغیب می‌کند تا غبارها را از لوح پاک وجودش بزداید و در راه بندگی گامی استوار بردارد.

خداوند منان را شاکریم که بار دیگر فرصت داد تا یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی را برگزار کنیم تا ما را در پیمودن این راه الهی یاری رساند و به تعمیق باورها و ارزش‌های دینی کمک شایانی کند.

خوشبختانه این دو دوره گذشته جشنواره کتابخوانی رضوی با وجود شیوع ویروس منحوس کرونا کم رنگ نشد و با تدبیر نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به صورت کاملا الکترونیک در حال برگزاری است که می‌تواند به عنوان الگو برای سایر اقدامات فرهنگی نیز لحاظ شود. لذا از همه مردم فهیم و با فرهنگ دیار بیدارگر مشرق زمین، سید جمال الدین اسدآبادی دعوت می‌کنم تا در این رویداد بزرگ فرهنگی مشارکت کنند و از دستاوردهای معنوی آن بهره‌مند شوند.

 

سعید کتابی

فرماندار شهرستان اسدآباد

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی