به سرانجام رسیدن کتابخانه استاندارد اسدآباد نقطه عطفی فرهنگی برای شهرستان خواهد بود

‍ فرماندار مطرح کرد:

به سرانجام رسیدن کتابخانه استاندارد اسدآباد نقطه عطفی فرهنگی برای شهرستان خواهد بود

فرماندار اسدآباد گفت:به سرانجام رسیدن پروژه کتابخانه استاندارد اسدآباد به عنوان شاخص ترین پروژه فرهنگی شهرستان نقطه عطفی  فرهنگی مهم برای توسعه فضای کتابخوانی  شهرستان خواهد بود.

سعید کتابی در دیدار مدیر اداره کتابخانه های عمومی شهرستان با وی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی اظهار کرد:از ماه های گذشته  عملیات اجرایی طرح فوق پس از 9سال وقفه و رکود دوباره فعال شده و درحال حاضر دارای 27 درصد پیشرفت فیزیکی است.

وی  با اشاره به اینکه تکمیل  کتابخانه استاندارد اسدآباد به اعتباری افزون بر 9 میلیارد تومان نیاز دارد گفت:در حال حاضر طرح فوق دارای 4 میلیارد تومان اعتبار بوده و ادامه روند طرح در دست اجراست که امیدواریم با پیگیری های نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی بتوان با اخذ اعتبارات دیگر نسبت به اتمام طرح اقدام کرده و از وقفه در روند تکمیل طرح جلوگیری کنیم. کتابی همچنین از  طرح توسعه کتابخانه شهر آجین خبر داد و تصریح کرد:قطعا با مساعد شدن شرایط آب هوا با اعتبار اختصاص یافته عملیات اجرایی  طرح فوق نیز آغاز خواهد شد.

وی همچنین با اشاره در دست اجرا بودن بیش از 95عنوان برنامه فرهنگی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در اسدآباد تاکید کرد:این برنامه ها باید برای  بهره مندی تمامی مخاطبان بوده و تنها به مخاطبان خاص محدود نباشد.

روابط عمومي فرمانداري اسدآباد

 

ff03eef4-b418-4e56-ab6d-4721ec9b0273.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی