فرماندار اسدآباد از تشکیل کمیته 14 گانه یادواره شهدای این شهرستان در ذیل ستاد دومین کنگره هشت هزار شهید استان همدان خبر داد

 برگزاری کمیته 14گانه یادواره شهدا اسدآباد

فرماندار اسدآباد از تشکیل کمیته 14 گانه یادواره شهدای این شهرستان در ذیل ستاد دومین کنگره هشت هزار شهید استان همدان خبر داد .

سعید کتابی در ستاد برنامه ریزی دومین کنگره سرداران ،امیران ،فرماندهان و 8هزار شهید استان همدان که با حضور مسوول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در شهرستان برگزار شد، گفت:با تشکیل کمیته ها حکم دبیران کمیته و شرح وظایف هر یک از کمیته ها مشخص شده و تمامی اعضا کمیته ها پای کار هستند و از هیچ تلاشی در اجرای هر چه بهتر شرح وظایف خود کوتاهی نخواهند کرد.

وی با بیان اینکه توجه به سیره شهدا و الگو گرفتن از سبک زندگی و رفتار آنها ما را در مقابل هجمه‌های بی‌امان دشمن بیمه می‌کند، گفت: روحیه انقلابی و جهادی شهدای در هشت سال دفاع مقدس سبب پیشبرد جنگ و تحمل سختی‌ها شده بود.

کتابی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به منظورالگوگیری نسل جوان جامعه از دلاورمردی و پایداری شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی را برای مقابله با جنگ نرم دشمنان ضروری دانست و مطرح کرد: شهادت موهبتی از جانب خداوند متعال است که تنها نصیب افراد مخلص و پاک سرشت می‌شود و امروز برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و انتقال سیره شهدا به جوانان برگزاری یادواره ها یکی از کوچکترین کارها بوده که می توان انجام داد.
وی با بیان اینکه دو برادر شهید لطفعلی و عباسعلی جمور به عنوان شهیدان شاخص سال 1400شهرستان اسدآباد معرفی شده اند ادامه داد: امسال برای دومین سال شهید محمدرسول رضایی از شهدای اسدآباد به عنوان شهید شاخص در حوزه دانش آموزی در بین 36 هزار شهید دانش آموز انتخاب شد که باید در معرفی و شناساندن وی و شهدای شاخص سال به جامعه و نسل امروز با برنامه های مختلف برنامه ریزی شود.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی