اسدآباد در یک ماه گذشته هیچ  مورد فوتی کرونایی نداشته است

IMG_4244.JPG
 
فرماندار شهرستان خبر داد:
 
اسدآباد در یک ماه گذشته هیچ  مورد فوتی کرونایی نداشته است
فرماندار اسدآباد گفت:شهرستان اسدآباد  در یک ماه گذشته خوشبختانه هیچ مورد فوتی کرونایی نداشته و از 20روز گذشته موارد بستری نیز با روند  نزولی همراه  بوده است. 
 
 
سعید کتابی در ستاد مدیریت پیشگیری از کرونا شهرستان با اشاره به وضعیت آبی کرونایی اسدآباد افزود: با توجه به شکننده بودن شرایط و مراقبت از وضعیت و نیز جلوگیری از شیوع احتمالی سویه جدید کرونا ترغیب جمعیت واجد شرایط جامعه هدف شهرستان به تزریق واکسن دز سوم ضرورت دارد. 
 
وی همچنین با تاکید بر تداوم  استفاده از ماسک خاطر نشان کرد: واکسن به اندازه کافی در شهرستان موجود بوده و  هیچ مشکلی در رابطه با واکسن وجود ندارد و بدون معطلی و در کمترین زمان در مراکز تعیین شده برای واکسن  افراد واجد شرایط می توانند واکسن خود را دریافت کنند.
 
فرماندار اسدآباد موارد بستری در بخش کرونایی این شهرستان را دو نفر برشمرد و خاطر نشان کرد:شهرستان اسدآباد در بحث پوشش  واکسیناسیون همچنان از میانگین استان و کشور  بالاتر بوده ضمن اینکه باید با فرهنگ سازی لازم مردم را برای دریافت دز سوم ترغیب کرد.
 
این فرد مسئول همچنین با اشاره به سویه جدید کرونا بیان کرد:برای آمادگی برای شیوع احتمالی سویه جدید کرونا  در صورت نیاز به افزایش پزشک اورژانس باید  تمهیدات لازم انجام گیرد. 
 
کتابی در ادامه یاد آور شد:در حال حاضر 506کلاس درس سطح شهرستان به سیستم تهویه مجهز شده اند که  با پیگیری و بررسی تسریع در روند تجهیز صد درصدی کلاس های مدارس به سیستم تهویه ضرورت خواهد داشت.
 

◀️روابط عمومی فرمانداری اسدآباد

۲۰۲۱۱۲۲۶۱۶۳۵۵۲.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی