۵.۲ درصد جامعه هدف در اسدآباد دز سوم واکسن خود را دریافت کرده‌اند

فرماندار شهرستان:

۵.۲ درصد جامعه هدف در اسدآباد دز سوم واکسن خود را دریافت کرده‌اند

 

فرماندار اسدآباد با بیان اینکه تاکنون ۵.۲ درصد جامعه هدف شهرستان واکسن دز سوم خود را دریافت کرده اند گفت:اطلاع رسانی هر چه بیشتر برای دریافت واکسن دز سوم افراد واجد شرایط در سطح شهرستان ضرورت ویژه ای دارد.

سعید کتابی در ستاد مدیریت پیشگیری از کرونا شهرستان اظهار کرد:کادر درمان ،افراد بالای ۶۰سال و بیماران زمینه‌ای از جمله گروه هدف در تزریق دز سوم واکسن معرفی شده‌اند که باید  افراد واجد شرایط را برای دریافت دز سوم ترغیب و اقناع سازی کرد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه واحدهای صنفی سطح شهرستان باید کارت واکسن و QRکد واکسن خود را در  واحد صنفی خود  در معرض دید مشتریان و بازرسان مراجعه کننده نصب کرده باشند، تصریح کرد: اتاق اصناف و اداره صمت باید در این رابطه ورود داشته باشند و در بازرسی و نظارت ها با مواردی که نسبت به رعایت این امر اقدام نکرده اند برخورد کنند.

کتابی همچنین خاطر نشان کرد: تا زمان راه اندازی سامانه مدیریت هوشمند کنترل موارد کارت واکسن خدمات گیرندگان و مراجعه کنندگان در هنگام ورود و خروج در سطح ادارات ضرورت دارد.

وی یاد آور شد:فعالیت علمی، تحقیقاتی و آموزشی ارائه دهندگان و خدمات گیرندگان در بخش دولتی و غیر دولتی نیز مانند سایر ادارات  برای دریافت خدمات منوط به کارت واکسن است.

فرماندار اسدآباد اضافه کرد:کارکنانی که نسبت به واکسن خود اقدام نکرده اند در مرحله اول لحاظ غیبت و کسر حقوق و مراحل بعدی معرفی به هیات تخلفات و کمیته انظباطی خواهد بود.

وی همچنین با اشاره به وضعیت شرایط آبی کرونایی شهرستان یاد آور شد:تداوم رعایت پروتکل ها بویژه واکسیناسیون از نقش موثری در کنترل شرایط شکننده موجود شهرستان دارد .

۲۰۲۱۱۲۰۵۱۵۱۹۴۳.jpg

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی