دانشکده علوم پزشکی اسدآباد جزء ۳ دانشگاه برتر کشور در واکسیناسیون افراد زیر ۱۸سال

فرماندار خبر داد:

دانشکده علوم پزشکی اسدآباد جزء ۳ دانشگاه برتر کشور در واکسیناسیون افراد زیر ۱۸سال

فرماندار اسدآباد گفت:دانشکده علوم پزشکی اسدآباد با واکسیناسیون ۸۹ درصدی افراد ۱۲تا ۱۸سال شهرستان  در دز اول رتبه دوم و واکسیناسیون ۴۴درصدی جامعه هدف ۱۲تا ۱۸سال در دز دوم رتبه سوم  کشور را به خود اختصاص داده و جزء سه دانشکده برتر کشور در  روند و پوشش واکسیناسیون  دانش آموزان ۱۲تا ۱۸سال شهرستان است.

سعید کتابی در ستاد مدیریت پیشگیری از کرونا شهرستان اظهار کرد:انتظار است با روند مثبت دانشکده علوم پزشکی در امر واکسیناسیون و نیز با اجرایی شدن طرح هوشمند واکسیناسیون این میزان درصد واکسیناسیون جامعه هدف شهرستان به صددرصد افزایش یابد .

وی با بیان اینکه دز سوم واکسن کرونا در سطح شهرستان توسط دانشکده علوم پزشکی برای افراد بالای ۶۰سال و نیز افراد دارای مشاغل پرخطر و برای افراد دارای بیماری زمینه‌ای آغاز شده، افزود: در حال حاضر از جامعه هدف واجد شرایط واکسیناسیون شهرستان تاکنون ۸۳درصد جمعیت دز اول و ۵۸درصد جامعه هدف شهرستان دز دوم واکسن خود را دریافت کرده‌اند.

کتابی همچنین از راه‌اندازی انجام واکسیناسیون در درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان خبر داد و تصریح کرد: علاوه بر آن برای تسریع در روند واکسیناسیون و رفاه حال مردم شهرستان و نیز پوشش صددرصدی واکسیناسیون جمعیت واجد شرایط در حال حاضر ۹مرکز ثابت در شهر اسدآباد و ۵۰خانه روستایی و ۱۰ مرکز بهداشت روستایی  و دو آمبولانس سیار برای واکسیناسیون در سطح شهرستان فعال هستند.

وی در ادامه تاکید کرد:مدرسه ای که کادر آموزشی و اجرایی آن نسبت به واکسیناسیون خود اقدام نکرده باشند برای ما به هیچ وجه قابل قبول نیست و مدیران مدارس در این رابطه دارای مسئولیت بوده و به چنین افرادی حق حضور در مدرسه را ندهند.

فرماندار اسدآباد همچنین از افتتاح طرح توسعه بخش ICU بیمارستان قائم (عج) این شهرستان  در آینده نزدیک خبر داد و یاد آور شد: در حال حاضر  افزایش  تغییر وضعیت بسیاری از استان‌های کشور به قرمز در رنگ بندی های جدید آمادگی شهرستان برای پیک ششم را می‌طلبد که البته امیدواریم با کنترل شرایط کشور وارد پیک ششم نشود.

کتابی در ادامه با تاکید بر ضرورت تجهیز کلیه کلاس های مدارس به  سیستم تهویه  خاطر نشان کرد:با پیگیری آموزش و پرورش شهرستان و با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش و اداره نوسازی و استفاده از ظرفیت خیرین باید نسبت به تجهیز سیستم تهویه کلیه مدارس اقدام شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر شهرستان اسدآباد در شرایط زرد کرونایی قرار دارد یاد آورشد: تداوم رعایت دستورالعمل و پروتکل‌های بهداشتی با مشارکت مردم همچنان ضرورت داشته و باید از عادی انگاری شرایط پرهیز شود.

 

WhatsApp_Image_2021-11-08_at_20.55.16.jpeg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی