کارکنانی که واکسن نزده اند به هیچ وجه حق ورودبه محل کارندارند

فرماندار اسدآباد:

 کارکنانی که واکسن نزده اند به هیچ وجه حق ورودبه محل کارندارند

فرماندار اسدآباد گفت:کارکنانی که واکسن نزده اند براساس بخشنامه دولت و طرح سکوی مدیریت هوشمند  اجازه حضور در ادارت را ندارندچرا که این‌ امر قانون امور استخدامی کشور بوده و لازم الاجراست و دراین رابطه نمی توان سلیقه ای عمل کرد.

سعید کتابی درستاد مدیریت پیشگیری از کرونا شهرستان با اشاره به اینکه صددرصد فرهنگيان اسدآباد نسبت به واکسیناسیون خود اقدام کرده اند یادآورشد:با توجه به بازگشایی  مدارس حضوری سطح کشور از روز آینده در صورتی که هر یک از معلمان و یا کاور اجرایی نسبت به واکسیناسیون خود اقدام نکرده باشند بایدمدیر آموزش و پرورش اجازه حضوراین معلمان را به کلاس درس ندهد.

وی از اجرایی شدن طرح سکوی مدیریت هوشمند کرونا درشهرستان اسدآباد از روز آینده یکم آذرماه خبرداد و تصریح کرد:با اجرایی شدن در برخورد با کارکنان واکسن نزده در مرحله اول ثبت غیبت و عدم اجازه حضور درمحل کار در مرحله دوم کسر حقوق و در نوبت سوم معرفی فرد متخلف به هیات تخلفات اعمال خواهد شد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسدآباد

 

c2da7517-ebcd-4985-956c-948c8494344a.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی