جلسه ستاد پیشگیری از کرونا به ریاست دکتر حسین علی شرکائی سرپرست فرمانداری شهرستان اسدآباد

جلسه ستاد پیشگیری از کرونا به ریاست دکتر حسین علی شرکایی سرپرست فرمانداری اسدآباد برگزار شد.

 سرپرست فرمانداری اسدآباد در این جلسه با اشاره به اینکه رعایت شیوه نامه ها جواب داده و رنگ شهرستان از قرمز به رنگ نارنجی تغییر وضعیت داد گفت:
به دلیل رعایت شیوه نامه ها مشکل جدی در پیک ششم کرونا در شهرستان پیش نیامده و امیدواریم با تداوم رعایت کامل شیوه نامه ها از طرف مردم، مسئولین و دستگاه‌های ذیربط به زودی به رنگ آبی تغییر وضعیت دهیم.

وی با بیان اینکه متاسفانه در بعضی از بانکها ازدحام و تراکم جمعیت زیاد است و فاصله گذاری اجتماعی رعایت نمی شود از مسئولین بانکها خواست نظارت بیشتری در جهت رعایت کامل شیوه نامه ها داشته باشند.

فرماندار اسدآباد در ادامه از اداره ورزش و جوانان و دانشکده علوم پزشکی که با همکاری هم نسبت به پلمپ باشگاه ها و اماکن ورزشی متخلف در زمان رنگ بندی قرمز اقدام کردند تشکر کرد و یادآور شد که سلامتی مردم مهم تر از هر چیزی است و باید با اماکن و اصناف متخلف حتماً برخورد صورت گیرد.

حسین علی شرکائی با بیان اینکه تمامی پرسنل فرمانداری دزهای واکسن خود را به طور کامل دریافت کرده اند دستورالعمل های جدید را به شرح زیر اعلام کرد:

 تاکسیرانی با توجه به ارتباط مستقیم رانندگان تاکسی با مردم موظف به کنترل دریافت واکسن تاکسیرانان و الزام به نظارت و کنترل تزریق واکسن میباشد

رنگ بندی جدید اعلام شده نارنجی است و بر اساس رنگ بندی نارنجی الزامات لازم اجرا می شود

 تزریق دز سوم و دز یادآور با همکاری آموزش و پرورش برای کودکان ۵ سال تا ۱۲ سال حتماً انجام شود

کلیه مهدهای کودک شهرستان به شرط رعایت شیوه نامه های بهداشتی مجاز به فعالیت هستند

 دورکاری خانمهای دارای فرزند زیر ۶ سال لغو می شود

 کلیه غذاخوری ها رستوران ها و فست فودها تا ظرفیت ۴۰ درصد مجاز به فعالیت هستند

 کلیه اماکن ورزشی با ظرفیت ۴۰ درصد مجاز به فعالیت هستند

 تمامی فعالیتهای فرهنگی و مذهبی شهرستان تا ۵۶ درصد مجاز و بلامانع می باشد

دانشکده علوم پزشکی پیگیری های لازم را جهت پذیرش نسخه های فیزیکی تا پایان سال جهت جلوگیری از تجمع بیماران در داروخانه‌ها و بیمارستان را به عمل آورد

 مجامع عمومی و اصناف اتحادیه ها و تعاونی ها با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی حداکثر تا ظرفیت ۴۰ درصد می توانند فعالیت کنند.

 کلیه کارکنان ادارات اساتید دانشگاه ها ملزم به دریافت دز سوم کرونا هستند و مسئولین دانشگاه‌ها باید نظارت کامل بر دریافت واکسن داشته باشد

 کلیه ورودی های مراکز جمعیتی دولتی و غیردولتی کنترل و از ورود و خروج افراد بدون ماسک خودداری کنند و هر گونه خدمات به افراد بدون ماسک ممنوع است.

82b4911f-60c3-4b6c-ba51-068462628430.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی