افزایش بیش از  صد درصدی اعتبارات استانی  شهرداری شهر اسدآباد

افزایش بیش از  صد درصدی اعتبارات استانی  شهرداری شهر اسدآباد

فرماندار اسدآباد از افزایش بیش از صد درصدی اعتبارات استانی شهرداری شهر اسدآباد خبر داد. سعيد کتابی در مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید اسدآباد  گفت:امسال   در کمیته برنامه ریزی شهرستان اعتباری افزون بر 
7میلیارد و 686 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی به شهرداری شهر اسدآباد اختصاص یافت که این میزان اعتبار نسبت به سال گذشته با افزایش بیش از صد درصدی همراه بود.

سعيد کتابی میزان اعتبار استانی سال گذشته شهرداری شهر اسدآباد را 2 میلیارد و 900 میلیون تومان برشمرد و افزود:با توجه به افزایش اعتبارات شهرداری شهر در حال حاضر  شهرداری اسدآباد دارای چندین پروژه  حائز اهمیت و ضروری بوده که مورد مطالبه مردم است.
وی افزود:پارک بانوان،جلوگیری از ساخت  و ساز غیر مجاز، توجه به پاکیزگی شهر،نگاه متوازن به تمام مناطق شهر،مرکز معاینه فنی خودروهای سبک،نصب دوربین پایش تصویر،نگاه ویژه به مسائل ترافیکی، توجه به فضای سبز، احداث سینما، توجه به مسائل فرهنگی اجتماعی از جمله مطالبات از شهردار جدید شهر اسدآباد خواهد بود.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان هم گفت:رزومه قوی شهردار جدید اسدآباد، تغییر چهره شهر را برای مردم مطالبه‌گری خواهد کرد و اگر این امر محقق نشود رزومه شهردار جدید شهر زیر سوال خواهد رفت.
مجید درویشی اظهار کرد: اسدآباد به عنوان دروازه ورودی غرب  به همدان برای استان حائز اهمیت بوده و شهردار جدید نیز باید نسبت به این امر توجه ویژه‌ای داشته باشد.
وی تردد روزانه هزار خودرو از محور اسدآباد و نیز وجود بیش از شش هزار کامیون سنگین در این شهرستان را یک ظرفیت برای اسدآباد برشمرد و افزود: وجود چنین پتانسیل‌هایی در شهرستان بستر مناسبی برای سرمایه‌گذاری اقتصادی و ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری بوده که شهردار جدید می‌تواند با شناسایی آسیب‌ها و تبدیل آن به فرصت‌های بالقوه روحیه نشاط و امید شهروندان را دو چندان کند.

 

 

2ea7e5fc-b091-43a5-8c81-110a707c4b10_1.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی