پروژه های نیمه تمام آموزشی اسدآباد نیازمند20میلیارد تومان اعتبار است

‍ فرماندار شهرستان مطرح کرد:

پروژه های نیمه تمام آموزشی اسدآباد نیازمند 20میلیارد تومان اعتبار است

 

فرماندار اسدآباد گفت:شهرستان اسدآباد دارای هشت پروژه نیمه تمام آموزشی  بوده که اتمام و تکمیل این پروژه های آموزشی به 20میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

سعید کتابی در شورای اداری آموزش و پرورش شهرستان که با حضور دکتر رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور برگزار شد،اظهار کرد:در حال حاضر سه پروژه شاخص نیمه تمام  شهرستان شامل کانون فرهنگی تربیتی شهید طائفی اسدآباد با 85 درصد پیشرفت فیزیکی  برای تکمیل به 4میلیارد تومان اعتبار ،استخر دانش آموزی به 5میلیارد اعتبار و مدرسه شهید سعیدی به اعتباری افزون به 2.5میلیارد تومان نیاز دارند و افتتاح و بهره برداری این سه پروژه از مطالبات مهم جامعه فرهنگی شهرستان به شمار می رود.
 کتابی همچنین با بیان اینکه تا جایی که توانسته ایم به پروژه های آموزشی شهرستان کمک کرده ایم اما متاسفانه میزان تخصیص ها کم است یاد آور شد:موافقت نامه اعتبار مبادلات بیش از 7میلیارد تومان از بخش های مختلف استانی ،توازن، نفت و گاز برای نوسازی مدارس شهرستان در نظر گرفته شده که تخصیص آن کم بوده و امیدواریم هر چه زودتر تخصیص این اعتبارات برسد.

 وی با اشاره به اینکه شهرستان اسدآباد دارای 19هزار دانش آموز با 209 مدرسه است اظهار کرد:از هشت پروژه نیمه تکمیل شهرستان چهار طرح به شهر و چهار طرح به پروژه‌های روستایی اختصاص دارد.

کتابی مدرسه شهرک سیداحمد ،مدرسه روستای مأوا، قاضی مردان،مدرسه وندر آباد را از جمله دیگر طرح های آموزشی نیمه تمام شهرستان برشمرد.

◀️روابط عمومی فرمانداری اسدآباد

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی