فرماندار اسدآباد: نماز جمعه قرارگاه فرهنگی هر شهر است

فرماندار اسدآباد:

نماز جمعه قرارگاه فرهنگی هر شهر است

فرماندار اسدآباد نماز جمعه را قرار گاه فرهنگی هر شهر دانست و گفت:نماز جمعه نمایش وحدت و هماهنگی هفتگی مسلمانان است و اسلام بدین طریق با احکام و برنامه‌های وحدت بخش روحیه تعاون و همکاری را در کالبدجامعه می دمد،

 سعید کتابی در دیدار اعضای شورای اداری واعضا ستاد اقامه نماز شهرستان با امام جمعه شهر به مناسبت پنجم مردادماه مصادف با اولین اقامه نماز جمعه کشور افزود: این رویداد مهم به عنوان یکی از جریان های موثر فرهنگی، سیاسی و عقیدتی از آن تاریخ تاکنون به طور مداوم در هر جمعه برگزار شده‌است.

وی بیان کرد: نهاد امامت جمعه به نوعی مرکز مدیریت راهبردی فعالیت‌های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و مذهبی هر شهر بوده و قلب فرهنگی هر شهر است.
کتابی با گرامیداشت یاد و خاطره ائمه جمعه فقید شهرستان اسدآباد و آرزوی تندرستی برای امام جمعه شهر گفت:حضور اثر گذار امام جمعه شهر به عنوان ثقل وحدت و همبستگی مردم و مسئولین و گره گشایی از مشکلات همواره قوت قلب بزرگی برای شهرستان است.

 

IMG_5943.JPGIMG_5953.JPG

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی