برنامه های هفته پدافند غیر عامل باید برنامه هایی با محوريت آموزش و فرهنگ سازی باشد

مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری همدان هم  با اشاره به هفته پدافند غیر عامل از هشتم تا چهاردهم آبان ماه با شعار پدافند غیر عامل ایران پایدار،گفت:به همین مناسبت برنامه های مختلف کشوری ،استانی ،شهرستانی و شهری در سطح استان بر گزار خواهد شد که انتظار است در سطح شهرستان ها نیز برنامه ها و کارگروه های متناسب با هفته پدافند برگزار شود.

حمید پورحسینی خاطر نشان کرد:برگزاری جلسه پدافند غیر عامل به صورت  ویدئو کنفرانس به ریاست جانشین فرمانده کل قوا و وزیر محترم کشور یکی از مهمترین برنامه های شاخص کشوری در هفته پدافند غیر عامل بوده که در این جلسه به صورت ویدئو کنفرانس استان ها و شهرستان ها نیز حضور خواهند داشت.

وی با تاکید بر اینکه برنامه های هفته پدافند غیر عامل باید برنامه هایی با محوريت آموزش و فرهنگ سازی باشد ،اضافه کرد:تقلیل آسیب ‌ پذیری و کاهش خسارات و صدمات تأسیسات، تجهیزات و نیروی انسانی مراکز حیاتی، حساس و مهم نظامی و غیرنظامی کشور در برابر تهدیدات دشمن وبلاهای غیر طبیعی،حفظ سرمایه ‌ های کلان ملی کشور،حفظ توان خودی جهت ادامه فعالیت ‌ ها و تداوم عملیات تولید و خدمات رسانی،سلب آزادی و ابتکار عمل از دشمن و ایجاد شرایط سخت و دشوار برای وی در صحنه عملیات،افزایش آستانه مقاومت مردمی از جمله اهداف پدافند غیر عامل به شمار می رود.

روابط عمومی فرمانداری اسدآباد

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی