برگزاری متمرکز راهپیمایی روز قدس در سه شهر این شهرستان خبر داد

راهپیمایی روز قدس ۳ شهر اسدآباد متمرکز برگزار می‌شود

 

🔹 سرپرست فرمانداری اسدآباد از برگزاری متمرکز راهپیمایی روز قدس در سه شهر این شهرستان خبر داد.

🔹حسین علی شرکائی با اشاره به شهر آجین و شهر نوپای پالیز این شهرستان اظهار کرد:با توجه به اینکه این دو شهر دارای نماز جمعه نیستند و باید مراسم روز قدس به نماز جمعه ختم شود راهپیمایی هر سه شهر شامل  اسدآباد ،پالیز و آجین به صورت متمرکز در شهر اسدآباد برگزار خواهد شد.

🔹وی افزود:در جلسه هماهنگی برگزاری  مراسم  و راهپیمایی روز قدس مقرر شد شهرداری  پالیز و آجین با تدارک وسیله ایاب و ذهاب برای شهروندان این دو شهر همکاری لازم را برای پیوستن  آنان به  مراسم راهپیمایی روز قدس شهر اسدآباد داشته باشند.

🔹شرکائی تصریح کردبرگزاری باشکوه راهپیمایی روز قدس نهم اردیبهشت ماه   راس ساعت ۱۱.۳۰ دقیقه صبح از مقابل دفتر امام جمعه آغاز و با طی مسیر راهپیمایان به سمت میدان امام، خیابان فرهنگ و میدان غدیر به مسجد جامع  و برگزاری  نماز جمعه ختم می‌شود.

🔹وی گفت: سخنران امسال روز قدس شهرستان اسدآباد کیومرث سرمدی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته شده است

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی