تشکیل ۴کمیته برای استقبال از والدین شهید گمنام شناسایی شده در اسدآباد

تشکیل ۴کمیته برای استقبال از والدین شهید گمنام شناسایی شده در اسدآباد

 فرماندار اسدآباد از تشکیل چهار کمیته برای برگزاری مراسم استقبال و حضور والدین شهید گمنام شناسایی شده این شهرستان خبر داد. 

سعید کتابی درجلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس شهرستان اسدآباد اظهار کرد: کمیته امنیت،تبلیغات و اطلاع رسانی ،استقبال و تشریفات چهار کمیته تشکیل داده شده برای حضور و استقبال از والدین یکی از شهیدان گمنام شناسایی شده مدفون در پارک شهید مدنی(جنگلی) خواهد بود.

وی با بیان اینکه قرار است موضوع شناخته شدن هویت این شهید عزیز از طریق ستاد معراج شهدا به والدین وی در تهران  اطلاع داده شود، یاد آور شد: نام و مشخصات این شهید بعد از اطلاع والدین وی از موضوع اطلاع رسانی خواهد شد.

کتابی با اشاره به اینکه برگزاری مراسم استقبال از حضور والدین عزیز این شهید با حضور مردم خواهد بود، یاد آور شد: با در جریان قرار گرفتن والدین شهید از موضوع مراسم استقبال از این عزیزان در شهرستان برگزار می‌شود. 
  
وی با بیان اینکه در سال ۹۱طی مراسمی باشکوه این شهید والامقام گمنام جنگ تحمیلی به اتفاق دو شهید گمنام دیگر در چشم‌انداز پارک شهید مدنی (جنگلی) به خاک سپرده شده‌اند، افزود: با توجه به شناسایی مشخصات شهید والامقام سنگ مزار وی به زودی تغییر خواهد کرد و والدین شهید برای نخستین بار مزار فرزند شهید خود را زیارت می‌کنند.

وی با تاکید بر پای  کار بودن تمامی کمیته ها با حضور دستگاه های ذی ربط برای برگزاری هر چه باشکوه مراسم استقبال از والدین این شهید والا مقام تصریح کرد:در حال حاضر ۱۳هزار شهید دفاع مقدس جاویدالاثر بوده که در ۸۰۰مزار سطح کشور آرمیده‌اند و برخی از این شهدان والا مقام از طریق آزمایشات دی ان ای شناسایی شده اند. 

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان هم گفت: باید یاد بگیریم و یاد دهیم مدافع ارزش‌ها و ولایت باشیم چرا که ولایت تنها مختص به جامعه جمهوری اسلامی نیست باید ولایت را جهانی کرد.

سردار مهدی ظفری با اشاره به شناسایی هویت یکی از شهدای گمنام دفاع مقدس مدفون در پارک شهید مدنی اسدآباد از طریق آزمایشات DNA،اظهار کرد:خداوند می خواهد که ما سوژه‌های خود را گم نکنیم و هنر ما آن است که این سوژه ها را تبدیل به جریان اجتماعی کنیم و اکنون این اتفاق در حال رخ دادن است که نمونه اخیر آن را نیز در شهرستان تویسرکان و مشخص شدن هویت یکی از شهدای گمنام شاهد بودیم . 

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی برای مراسم استقبال از والدین شهید گمنام شناسایی شده شهرستان اسدآباد از نقش موثری در اثر گذاری در خانواده این شهید بزرگوار برخوردار خواهد بود، تصریح کرد: برای استقبال و حضور والدین  این شهید والامقام برنامه ریزی مناسب با حضور مردم و مسئولان شاکله کار خواهد بود و همین اتفاقات است که شاکله کار انقلابی را  به وجود آورده و هر کس از این اتفاق می‌تواند بهره برداری و سهم معنوی داشته باشد.

۲۰۲۱۱۲۱۳۱۴۵۰۵۶.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی