برگزاری همایش بزرگداشت سید جمال الدین اسدآبادی منادی وحدت در 18اسفند ماه

IMG_4211.JPG

برگزاری همایش بزرگداشت سید جمال الدین اسدآبادی منادی وحدت در 18اسفند ماه

فرماندار اسدآباد از برگزاری  همایش بزرگداشت منادی وحدت سیدجمال الدین اسدآبادی در 18اسفند سال جاری خبر داد.
سعید کتابی در جلسه  هماهنگی برنامه بزرگداشت سیدجمال الدین اسدآبادی اظهار کرد: برنامه همایش امسال سیدجمال الدین اسدآبادی باید انسجام و قوت بیشتری نسبت به سال های گذشته برگزار شود.

وی با اشاره ضرورت تشکیل و راه اندازی بنیاد سیدجمال الدین اسدآبادی افزود:در صورت تشکیل  بنیاد سیدجمال الدین اسدآبادی   بدون شک برنامه های بزرگداشت سیدجمال هر ساله با روال منسجم‌تری با فعالیت‌های گسترده تر برگزار خواهد شد.

کتابی با اشاره به بنای یادبود سیدجمال تصریح کرد: در بازدیدهای اخیر معاون امور عمرانی استانداری، مدیر کل میراث فرهنگی و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  راهکارهایی  برای تکمیل و ساماندهی و فضا سازی بنای یادبود قبل از مراسم همایش ارائه  شد که  با اعتباراتی که از  استان قول آن گرفته شده  باید برای تحقق   و به سرانجام رسیدن این امر پیگیری شود .
حسین مرادی، مخلص رئیس دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی هم از برگزاری همایش ملی سیدجمال الدین اسدآبادی در قالب سمپوزیوم علمی با حضور وزیر علوم در 18اسفند ماه توسط دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی خبر داد و تصریح کرد:علاوه بر این برنامه برنامه های جانبی دیگری نیز با توجه ماموریت و رسالت  دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی در نظر گرفته شده است.

 مجید فروتن،  معاون فرهنگی و رسانه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان هم با بیان اینکه همایش سیدجمال الدین اسدآبادی در سال جاری یک برنامه  با جنبه عمومی و فرهنگی  خواهد بود و به احتمال بسیار در این برنامه دو   وزیر شامل  علوم و  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  حضور خواهند داشت، تصریح کرد: در برنامه بزرگداشت امسال  سیدجمال الدین اسدآبادی سه برنامه چیدمان و در نظر گرفته شده که حضور در همایش، بازدید از یادمان سیدجمال و جلسه تخصصی بنیاد سیدجمال با حضور دو وزیر ذکر شده خواهد بود.

روابط عمومی فرمانداری اسدآباد

 

۲۰۲۱۱۲۲۶۱۶۳۵۱۹.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی