اجرای ۷ کیلومتر نصب نیوجرسی در طرح جداسازی لاین رفت و برگشت گردنه اسدآباد

اجرای ۷ کیلومتر نصب نیوجرسی در طرح جداسازی لاین رفت و برگشت گردنه اسدآباد

فرماندار اسدآباد از اجرای ۷ کیلومتر نصب نیوجرسی در طرح جداسازی لاین رفت و برگشت گردنه این شهرستان خبر داد.

سعید کتابی در شورای ترافیک شهرستان اظهار کرد:طرح جداسازی لاین رفت و برگشت گردنه اسدآباد دارای دو قرار داد نصب نیوجرسی و روشنایی با اختصاص اعتباری افزون بر ۱۴میلیارد تومان بوده که  تاکنون در این طرح ۷کیلومتر نیوجرسی و روشنایی اجرا و نصب شده و با مساعد شدن شرایط هوا در اسفند ماه مابقی طرح نیز اجرا خواهد شد.

وی یاد آور شد: اجرای ۷ کیلومتر نصب نیوجرسی و روشنایی در گردنه اسدآباد در طرح جداسازی لاین رفت و برگشت گردنه شهرستان در حال حاضر از نقش بسزایی در رضایتمندی مردم و نیز کاهش تصادفات در این میزان از عملیات داشته که تسریع در روند پایان طرح ضرورت دارد.
فرماندار اسدآباد با اشاره به اینکه اجرای تعریض گردنه اسدآباد و نیز جداسازی لاین رفت و برگشت گردنه از نقش موثری در ایمن سازی این محور بر خوردار خواهد بود، خاطر نشان کرد: باتوجه به موقعیت استراتژیک شهرستان به عنوان یکی از کریدورهای غرب به مرکز و شمال کشور بسیاری از خودروهای سبک و سنگین از این مسیر در حال تردد بوده و این محور و گردنه اسدآباد یکی از مهمترین محورهای استان همدان  و غرب کشور به شمار می‌رود که ایمن سازی محور فوق ضرورت داشت.

 کتابی افزود: از سال گذشته با تصمیمات اتخاذ شده و پیگیری‌ها طرح جداسازی لاین رفت و برگشت گردنه اسدآباد با نیوجرسی از راهدارخانه به سمت همدان به طول ۱۵ کیلومتر آغاز شده که با مساعد شدن هوا  ادامه کار تداوم خواهد یافت.

وی با بیان اینکه تصادفات رخ به رخ و انحراف به چپ از بیشترین علل تصادفات در گردنه شهر اسدآباد به شمار می‌رود و اجرای طرح فوق از نقش موثری در کاهش آمار محور حادثه خیز گردنه شهرستان برخوردار خواهد بود، تصریح کرد: با اتمام نصب نیوجرسی و نصب روشنایی بر روی نیوجرسی ایمن‌سازی گردنه کامل خواهد شد، ضمن اینکه برای روکش آسفالت گردنه با پیمانکار دیگری نیز عقد قرار شده است.

کتابی  از دلایل طول کشیدن و کندی طرح را کمبود نیوجرسی دانست و  خاطر نشان کرد: استان همدان تنها دارای یک واحد تولید کننده نیوجرسی بوده که قرار است با اولویت این طرح، نیوجرسی مورد نیاز طرح را تأمین کند.

۲۰۲۱۱۲۰۸۱۵۰۷۱۴.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی