شوراهای اسلامی شهر با  احصا و  شناسایی پتاسیل‌ها، ضعف و مشکلات شهر به نحو موثرتری می‌توانند برای مرتفع کردن مطالبات مردم گام بردارند

مراسم تحلیف شورای شهر اسدآباد،آجین و پالیز برگزار شد

 مراسم تحلیف اعضای دوره ششم شورای اسلامی شهر اسدآباد،آجین و پالیز در فرمانداری شهرستان با حضور فرماندار برگزار و با ادای سوگنداعضا شورا ،اعضای هیئت رئیسه شورا سه شهر انتخاب شدند.

فرماندار  اسدآباد در این مراسم با تشکر و قدردانی از حضور پرشکوه مردم شهرستان ، برگزاری انتخابات سالم و بدون هیچ گونه تخلف انتخاباتی را مایه افتخار دانست و با تبریک به منتخبان ششمین دوره شورای اسلامی شهر اسدآباد ، پالیز و آجین اظهار کرد: شوراهای اسلامی شهر انتخاب شهردار و مدیر شهری  را اولین و  اصلی ترین کار خود قرار دهند  و با توجه به شرایط احراز شهردار شهر را انتخاب کنند چرا که بدون مدیر شهری روند ارائه خدمات شهری شهر با مشکل مواجه خواهد شد.
سعید کتابی با تاکید بر اینکه اعضا شوراهای اسلامی با قوانین شهرداری آشنا شوند و مصوبات آنان بر اساس قانون باشد گفت: از اعضای شورا درخواست داریم با انگیزه برای خدمت به مردم کار کنند چرا که مردم از آنان انتظار دارند .

کتابی همچنین گفت: شوراهای اسلامی شهر با  احصا و  شناسایی پتاسیل‌ها، ضعف و مشکلات شهر به نحو موثرتری می‌توانند برای مرتفع کردن مطالبات مردم گام بردارند .

 در ادامه اعضای حاضر وارد موضوع انتخاب هیئت رئیسه شورای شهر شدند که فردین جمور در برگزاری نخستین انتخابات برای ریاست شورای اسلامی شهر اسدآباد رئیس شورای اسلامی شهر انتخاب شد.

در ادامه  انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر اسدآباد، رسول غلامی گواه نایب رئیس، قاسمعلی شرکایی خزانه دار و حمید رضا مرادی ضمیر منشی و سخنگو شورای اسلامی شهر اسدآباد انتخاب شدند .

در این جلسه وحید ترکمن رئیس شورای اسلامی شهر آجین، احسان رحیمی نایب رئیس و جهان بخش قبادی خزانه دار شورای اسلامی شهر آجین انتخاب شد.
 
به ترتیب آقایان اردشیر اسفندآبادی رئیس شورا ،حمدالله قاسمی نایب رئیس ،علی فرمان اکبریان خزادار شورای اسلامی شهر پالیز شد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی