اعتماد خیرین به کمیته امداد بزرگترین سرمایه معنوی این نهاد مقدس است

فرماندار اسدآباد :
اعتماد خیرین به کمیته امداد بزرگترین سرمایه معنوی این نهاد مقدس است

فرماندار  اسدآباد گفت: اعتماد خیرین و نیکوکاران به کمیته امداد امام خمینی (ره ) بزرگ ترین سرمایه معنوی این نهاد مقدس بوده است. سعید کتابی در همایش تجلیل از خیرین ،نیکوکاران حامیان اکرام ،مودیان زکات و مراکز نیکوکاری شهرستان اسدآباد که در سالن اجتماعات ارشاد اسلامی شهرستان با رعایت پروتکل ها برگزار شد ،اظهار کرد:امام با آینده نگری کمیته امداد را تشکیل داد و این ارگان بانی شناسایی نیازمندان و مستضعفان جامعه شد و مردم ایران زمین و به ویژه شهرستان اسدآباد  با پیشینه نیکان خیر و نیکوکار خود، در راستای کمک به نیازمندان گام برداشتند.

وی  تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی با بسترسازی مناسب زمینه را برای انجام امور خیر توسط نیکوکاران فراهم کرده و مردم در تمامی صحنه ها با ایثار و گذشت حاضر شدند و وظیفه خود را به بهترین شکل ممکن انجام دادند.

کتابی  یادآور شد: ایثار مردم در انجام کارهای خیر و نیک با بخشش مال و اموال خود در راه خداوند در راستای دفاع از ارزشهای دینی است.

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی