ضرورت استفاده از ظرفیت  خیرین امنیت ساز در کمک به نیروی انتظامی

ضرورت استفاده از ظرفیت  خیرین امنیت ساز در کمک به نیروی انتظامی

فرماندار اسدآباد با تاکید بر  ورود خیرین امنیت ساز در کمک و حمایت از وظایف ارزنده نیروی انتظامی شهرستان گفت:در این رابطه ورود خیرین امنیت ساز باید جدی گرفته شده و این امر در شهرستان پیگیری شود
سعيد کتابی در مراسم تجلیل از نیروی انتظامی شهرستان اظهار کرد:  تعداد روستاها با تعداد پاسگاه های روستایی شهرستان دارای تناسب نبوده و این امر حجم زیادی از زحمات و تلاش  را بر دوش عزیزان نیروی انتظامی گذاشته که در این رابطه حمایت دستگاه ها و نهادها نیز از این عزیزان ضرورت دارد.

وی از افزایش 16درصدی رضایتمندی مردم  از عملکرد پلیس شهرستان در شش ماه نخست امسال به نسبت مشابه سال قبل خبر داد و گفت:این رضایتمندی مردم از عملکرد پلیس نشان از زحمات پلیس و قدرشناسی مردم از تلاش های  نیروی انتظامی در سطح شهرستان  را دارد .
کتابی نیروی انتظامی را یکی از نهادهای مهم و مؤثر در تأمین امنیت پایدار جامعه برشمرد و تصریح کرد:ایجاد امنیت در هر جامعه ای بستر ساز توسعه و پیشرفت بوده و حضور پلیس و نیروی انتظامی موجب احساس امنیت ،دلگرمی و آرامش برای شهروندان  جامعه است.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی