جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان اسدآباد به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان

‍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسدآباد ، جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان اسدآباد به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان و با حضور دکتر حسین علی شرکائی سرپرست فرمانداری اسدآباد،غلامحسین تقوی سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان ،علی مالمیر مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان ،رشید آبیار معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری،هوشنگ کرمی مدیر امور اراضی استان ، اسماعیلی مدیر شرکت های شهرک های گلخانه ای استان ،داود شاهسوند معاون حفاظت و بهره برداری از منابع آب استان همدان ،روئسای دستگاه های اجرایی شهرستان و واحدهای تولیدی،اصحاب رسانه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار و مشکلات تعدادی از واحدهای دعوت شده در این جلسه مورد بررسی و در قالب مصوبه برای دستگاه های ذیربط ابلاغ گردید.

دکتر حسین علی شرکائی فرماندار اسدآباد در ابتدای این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات انجام شده توسط دکتر قاسمی فرزاد استاندار محترم و مهندس پورمجاهد معاون محترم امور عمرانی استانداری در بحث حمایت و تامین از کالاهای اساسی شب عید و رفع نیازهای اساسی مردم اسدآباد گفت: حمایت از سرمایه گذاران و رفع مسائل و موانع آنان از وظایف اصلی دستگاه های اجرایی است و همچنین رونق و افزایش اشتغال را جز برنامه های اولویت دار این ستاد قرار داد.

وی مطرح کردن مشکلات واحدهای تولیدی که دارای ظرفیت های تولیدی موثر این شهرستان هستند را در این ستاد خواستار شد و گفت : با اجرای مصوبات امیدواریم که موانع تولید کاهش یافته و رونق اشتغال در شهرستان افزایش یابد.

 

فرماندار افزود : این ستاد باید نقشی را ایفا کند که با مثبت نگری و پیدا کردن راههای منطقی و هموار کردن زمینه، نه تنها مشکلات واحدهای اجرایی را حل نماید بلکه دستگاه های اجرایی و بانکها نیز به وظایف خود عمل نمایند.

428aa15f-d247-4178-8fb7-7779a8c79d56.jpg

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی