حمایت موثر از بخش تولید و تولیدکنندگان و رفع موانع موجودبه عنوان یک اولویت اساسی در دستور کار قرار دارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان با اشاره به رویکرد محوری مدیریت ارشد اجرایی استان برای رونق تولید و رشد اقتصادی، گفت: حمایت موثر از بخش تولید و تولیدکنندگان و رفع موانع موجود در مسیر رشد و توسعه اقتصادی استان به عنوان یک اولویت اساسی در دستور کار قرار دارد.

وی با تاکید بر تلاش دستگاه های متولی فناوری در راستای تحقق شعار سال گفت: این استان در بخشهای مختلف دارای زمینه های مناسب برای ایجاد و توسعه شرکت های دانش بنیان است.

«ظاهر پورمجاهد» در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان اسدآباد اظهار داشت: نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام « «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نشان از اهمیت توسعه تولیدات دانش محور دارد و همه دستگاه ها وظیفه مندانه و هوشمندانه برای محقق شدن این شعار باید تلاش کنند

پورمجاهد با تاکید بر اینکه در حوزه تولید و اشتغال نباید کار امروز را به فردا واگذار کنیم گفت: تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران انتظارشان این است که گره از کار آنها گشوده شود، وظیفه‌ای مهم که بر عهده مدیران است.

پورمجاهد با اشاره به وجود شرکتهای دانش بنیان و فناور در سطح استان ادامه داد: پارک علم و فناوری استان ظرفیت بسیار خوبی برای حمایت و ایجاد شرکت های دانش بنیان است و در همه شهرستانها مراکز رشد زیر نظر پارک علم و فناوری فعال هستند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان تصریح کرد: تحقق شعار سال از همان لحظات شروع سال جدید در دستور کار استانداری همدان قرار گرفت و تاکیدات لازم را به سازمانهای صمت، جهادکشاورزی، گردشگری و پارک علم فناوری که متولیان اصلی فناوری هستند اعلام شده است.

در پایان جلسه صاحبان واحد تولیدی،صنعتی هر یک به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند، و موضوعاتی شامل بدهی معوق بانکی ، درخواست سرمایه در گردش ، بدهی در حوزه مالیاتی و تامین اجتماعی ، محیط زیست و برق از جمله مشکلات این واحدها بود که پس از بحث و بررسی تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید.

◀️روابط عمومی فرمانداری اسدآباد

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی