صد درصد تمامی روستاهای اسدآباد دز اول واکسن خود را دریافت کرده اند

بازدید سرزده دکتر حسین‌علی شرکائی، سرپرست فرمانداری اسدآباد از مرکز واکسیناسیون شهید راحمی اسدآباد 

سرپرست فرمانداری خبر داد:

✅صد درصد تمامی روستاهای اسدآباد دز اول واکسن خود را دریافت کرده اند

سرپرست فرمانداری اسدآباد گفت:صد در صد جامعه هدف واجد شرایط تمامی روستاهای این شهرستان دز اول واکسن خود را دریافت کرده‌اند.

دکتر حسین‌علی شرکائی در بازدید سرزده خود از مرکز واکسیناسیون شهید راحمی اسدآباد اظهار کرد:خوشبختانه استقبال خوبی از روند واکسیناسیون در شهرستان  توسط مردم وجود دارد و قطعا با استقبال مردم در تکمیل دز  واکسن خود با روند افزایشی مراجعه به مراکز واکسیناسیون مواجه خواهیم بود.

وی با اشاره به جمعیت 73 هزار و 909 نفری واجد شرایط بالای 18 سال این شهرستان افزود:تاکنون 89 درصد جامعه هدف واجد شرایط اسدآباد دز اول،75 درصد دز دوم و 36 درصد دز یادآور واکسن خود را دریافت کرده اند.

وی با تاکید به مردم در تکمیل دز واکسن  با مراجعه به مراکز واکسیناسیون تعیین شده در شهرستان با توجه به شیوع سویه جدید کرونا در کشور خاطر نشان کرد:در حال حاضر وضعیت شهرستان در شرایط شکننده زرد کرونایی بوده که در این شرایط  بر تداوم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، استفاده از ماسک و تکمیل دز واکسیناسیون تاکید ویژه‌ای دادیم.

 

WhatsApp_Image_2022-02-03_at_8.20.36_PM_1.jpeg

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی