فرماندار شهرستان بهار: مردم و مسئولین با همت والای خود میتوانند ضمن عبور از سد مشکلات، راه رشد و توسعه کشور را هموار نمایند.

   
🔹شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرهای بهار و شهر صالح آباد ،رئیس ستاد تخصصی اقشار سپاه انصار الحسین(ع) و جمعی از پرسنل این ستاد با حضور در فرمانداری شهرستان بهار با فرماندار شهرستان دیدار نمودند.
⏪ در این دیدار شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر بهار و صالح آباد و  رئیس ستاد تخصصی اقشار سپاه انصار الحسین(ع) ضمن تبریک انتصاب فرماندار شهرستان بهار به وی ، برخی پیشنهادات ، مشکلات و نیازهای حوزه شهری را مطرح نمودند .
🔹فرماندار شهرستان بهار نیز در این جلسه گفت : شروع فعالیت جدید اینجانب در شرایط موجود، همکاری همه جانبه دستگاه های اجرایی به ویژه شهرداران را می طلبد، فلذا همه مسئولان خدوم در شهرستان دست در دست هم خواهیم داد تا بتوانیم در جهت رفع مشکلات و نیز خدمت به مردم گامهای موثری برداریم .
🔹نباتی افزود: در راستای رفع برخی از  مشکلات موجود ،تعامل و همکاری مسئولین و مردم عزیز بسیار ضروری است چرا که مردم و مسئولین با همت والای خود میتوانند از سد بسیاری از مشکلات عبور کنند .

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی