فرماندار بهار: گزارش کار جای کار را نگیرد امروز کار عملیاتی و واقعی مورد نیاز است

 
🔹امام جمعه شهرستان بهار در جلسه شوارای اداری شهرستان بهار گفت: امروز دشمنان ما  میخواهند مردم را به سوی ولایت زدایی سوق دهند و برخلاف ولایت حرکت کنند اما با یاری خداوند تعالی و  عنایت امام زمان(عج) و پشتیبانی مردم  مثل همیشه دشمنان را مایوس میکنیم.
🔹حجت الاسلام ارزنده ضمن توصیه به تکمیل و تجهیز مساجد بین راه جهت استفاده مسافران در مواقع بحرانی،  از خدمات اخیر گردهای خدماتی و امدادی به مسافران گرفتار در کولاک تقدیر تشکر کرد.
🔹روح الله نباتی در جلسه شورای اداری اظهار کرد: دولت آقای رئیسی دولت انقلابی، مردمی و ضد فساد با شعار دولت مردمی، ایران قوی است و باید ما هم نیز تلاش خود را به سمت مردمی بودن جلو ببریم مردم باید انقلابی گری را در عمل حس کنند.
 🔹از زحمات عزیزان در راهداری، هلال احمر، پلیس، راهور، نیروی سپاه و بسیج، ارتش، بخشداری، معاونین، عوامل فرمانداری ، کارکنان دستگاه های اجرایی، شهردارن، دهیاران و مردم که در بحران کولاک و یخ بندان روزهای اخیر مجاهدانه زحمت کشیدند تقدیر میشود  
🔹 اگر عقب ماندگی هایی از گذشته بوده با تغییر نمایی جبران نماییم و حرکت تحولی مبتنی بر عدالت  ایجاد نماییم تا با رعایت انصاف وحدت بین مردم و دستگاه های دولتی  دشمنان ما امت واحده را در عمل ببیند.
🔹مبارزه با فساد را نیز باید در دستور کار خود قرار دهیم چنانچه حضرت آقا فرمودند که مبارزه با فساد، شکل گیری و گسترش فساد باید از خود دستگاه های اجرایی باید شروع شود و در نطفه خفه شود.
🔹تکریم ارباب رجوع را باید سرلوحه کار خود قرار دهیم، کارکنان دستگاه های اجرایی باید با رعایت احترام و شان و منزلت مردم پاسخگو باشند تا مردم دولت انقلابی و حاکمیت دین را به عینه ببینند و امیدوار باشند
🔹 گزارش کار جای کار را نگیرد امروز کار عملیاتی و واقعی مورد نیاز است، از کارهای نمایشی به شدت پرهیز کنید، کاری که به درد مردن و انقلاب میخورد انجام شود تا حاکمیت نظام، حاکمیت خوب، مبتنی بر عدالت و خدمتگذار مردم باشد.
🔹مسئولان ادارات  با رسانه ها همکاری نمایند و با به کار گیری رسانه ها به عنوان بازوی اصلی خود، برای ارائه خدمات انقلاب به مردم استفاده نمایند و از ظرفیت و مشارکت  مردمی در هر عرصه ای استفاده نمایند تا دولت مردمی را به منصه ظهور گذارند .
🔹 مدیران موضوع سرمایه گذاری، اقتصاد، معیشت، جذب سرمایه گذاری و رفع مشکل و موانع تولید را  حتما در دستور کار خود قرار دهند.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی