واکسیناسیون کووید ۱۹ در شهرستان بهار به صورت متمرکز و تجمیعی انجام می شود.

‍  واکسیناسیون کووید ۱۹ در شهرستان بهار به صورت متمرکز و تجمیعی انجام می شود.
فرماندار بهار در کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان بهار با اعلام این خبر گفت: در صورت افزایش میزان تزریق واکسن، در خصوص تعدد اماکن تزریق واکسن در شهرستان بهار تصمیم‌گیری خواهد شد و واکسیناسیون در شهرستان بهار به صورت متمرکز و تجمیعی انجام می شود.
قنبری اضافه کرد:  وضعیت کرونایی شهرستان بهار طبق آمار، نارنجی ایت و علیرغم افزایش آلودگی ها و افراد دارای تست مثبت، مرگ و میر نسبت به گذشته کاهش یافته که واکسیناسیون و زحمات کادر درمان بی‌تأثیر نبوده است.
 وی اظهار داشت: در خصوص وضعیت کارگران فصلی و مسافران از شهرهای جنوبی کشور تمهیداتی باید اندیشیده شود و مراکز  اسکان جمعیت کارگری مشخص شده و معاینات مستمر از آنان انجام شود و خودروهای غیر بومی توسط ماموران راهنمایی و رانندگی به بیرون از شهرستان هدایت شوند و چادر زدن در پارک های شهرستان بهار ممنوع است.
در ادامه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهار گفت: با توجه به افزایش مراجعات بیماران سرپایی در شهرستان بهار، پرهیز از تجمعات فاصله‌گذاری اجتماعی استفاده از ماسک و رعایت پروتکل ها همچنان پیشنهاد می شود.
دکتر محمد به نشان در خصوص پوشش واکسیناسیون کووید ۱۹ در شهرستان گفت: در شهرستان بهار ۵۲۹۷ واکسن کرونا در دوز اول و ۳۰۸۵ مورد در نوبت دوم با اولویت جانبازان، پاکبان ها، کارکنان آرامستانها، بیماران سرطانی و خاص، کادر بهداشتی و درمانی و افراد بالای ۷۰ سال تزریق شده است.
وی با اشاره به وضعیت بیماری کرونا در شهرستان بهار، اعلام کرد: در شهرستان بهار از ابتدای بیماری کرونا تاکنون تعداد بیماران بستری ۱۰۴۲ نفر، تعداد بیماران سرپایی ۲۵۷۴ نفر، تعداد فوتی ها ۱۳۶ نفر  بوده و ۷۲۱ مورد تست سریع نیز انجام شده و ۴۳ هزار و ۲۵۶ نفر نیز پیگیری از اطرافیان افراد مبتلا صورت گرفته است.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی