2500 مسکن محرومین روستایی استان با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در شهرستان بهار، افتتاح خواهد شد .

۲۵۰۰ مسکن محرومین روستایی استان با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در شهرستان بهار، افتتاح خواهد شد .
 
 با حضور صیدایی رئیس برنامه وبودجه استان ، قنبری فرماندار شهرستان بهار ، خانلر بخشدار صالح آباد وسماواتی مدیر بنیاد مسکن بهار از چندین مسکن محرومین روستایی احداثی توسط  بنیاد مسکن در شهرستان بهار بازدید بعمل آمد.
این بازدید ها که در راستای برنامه ریزی و هماهنگی مراسم  افتتاح ۲۵۰۰ مسکن محرومین احداثی استان همدان با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در هفته جاری انجام گردید ،روستای خلیلی کرد از توابع بخش صالح آباد شهرستان بهار به نمایندگی از سایر روستاهای استان  جهت مراسم افتتاح( ۲۵۰۰ مسکن احداثی استان همدان) انتخاب و مراسم بصورت متمرکز و همزمان در این روستا انجام خواهد شد .
طبق موافقتنامه فی مابین استانداری ، سازمان برنامه وبودجه  و بنیاد مسکن  مقرر گردیده بود که تعداد دوهزارو پانصد واحد مسکونی محرومین در استان همدان احداث شود که ۳۵۰  واحد در شهرستان بهار سهمیه اختصاص یافته که جهت ساخت این واحدها مبلغ ۵۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی ۴ درصد و مبلغ ۳۰ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض پرداخت گردیده که  کل سهمیه شهرستان محقق و واحدهای ساخته شده به افراد واجد الشرایط واگذار خواهد شد .  

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی