🔴هدیه ۶۲ میلیارد تومانی رئیس جمهور به دانش آموزان شهرستان بهار

🔹فرماندار شهرستان بهار از اختصاص اعتباری بالغ بر ۶۲ میلیارد تومان برای تجهیز، تکمیل و تعمیر مدارس سطح شهرستان بهار خبر داد.

🔹روح اله نباتی در تکمیل این خبر گفت: ره آورد سفر ریاست جمهوری به استان برای دانش آموزان شهرستان بهار اختصاص اعتباری بالغ بر ۶۲ میلیارد تومان بود که از این مبلغ ۱۷ میلیارد تومان برای تکمیل، تعمیر و توسعه مدارس تخریبی و نیمه تمام و ۳۱ میلیارد تومان نیز برای توسعه و تجهیز مدارس از محل فروش اموال و املاک اختصاص داده شد.

🔹وی همچنین افزود: جهت تامین سرویس گرمایشی مدارس سه میلیارد تومان و برای تکمیل و تعمیر سرویس های بهداشتی و آبخوری مدارس ۱.۱۲ میلیارد تومان اختصاص داده شده است.

🔹 وی اختصاص این مبالغ برای تجهیز و تکمیل مدارس را تحولی بزرگ در حل مشکل مدارس شهرستان دانست و ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال بتوان با جذب این اعتبارات قسمت بزرگی از مشکلات مدارس را حل نمود.

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

12 آذر 1401

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی