سهولت برای دسترسی به خدمات ارائه شده توسط دستگاه های مختلف برای معلولین یک امر ضروری است و باید مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار شهرستان بهار در جلسه کمیته مناسب سازی فضای شهری گفت : مناسب سازی ورودی ادارات، مراکز تجاری، معابر شهری پارکها و بوستانها و خودپرداز بانکها توسط دستگاههای ذیربط از اولویتهای لازم الاجرا می باشد که امیدواریم جهت رسیدن به عدالت اجتماعی گامهای مثبتی در این زمینه برداشته شود.

احسان قنبری به برخی ازمشکلات معلولین در محیط پیرامون زندگی اشاره کرد و افزود: حقوق معلولین یکی از مباحث حقوق شهروندی است و ما بایستی شرایطی را فراهم آوریم تا زمینه حضور پررنگ معلولین در جامعه و بهره مندی از فرصت برابر از خدمات و تسهیلات ارائه شده توسط دستگاه ها و شرکت های خدمات رسان میسر شود.

وی عدم مناسب سازی را یکی از مشکلات معلولین برای حضور در جامعه دانست و افزود: سهولت برای دسترسی به خدمات ارائه شده توسط دستگاه های مختلف برای معلولین یک امر ضروری است و باید مورد توجه قرار گیرد.وی گفت: بر اساس قانون باید فضاهای موجود طی سه سال مناسب سازی شوند و در این راستا کنار بخش دولتی برای اصلاح وضعیت فضاهای موجود عمومی و شهری در شهرستان، باید همه بخش ها همت کنند.

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی