فرماندار بهارگفت: ارائه نان با کیفیت به مردم از مهمترین خواسته ها می باشد و باید کیفیت نان بالا رود که در این رابطه آموزش های فنی حرفه ای برای کارگران نانوایی می تواند نقش به سزایی در افزایش کیفیت نان داشته باشد

کارگروه آرد و نان شهرستان بهار در محل فرمانداری تشکیل جلسه داد. در این جلسه فرماندار بهارگفت: وی افزود: ارائه نان با کیفیت به مردم از مهمترین خواسته ها می باشد و باید کیفیت نان بالا رود که در این رابطه آموزش های فنی حرفه ای برای کارگران نانوایی می تواند نقش به سزایی در افزایش کیفیت نان داشته باشد.وی گفت: در صورت برخورد بازرسان با هرگونه تخلف کم فروشی و ارئه ی نان بی کیفیت به مردم توسط نانوایی ها برخورد جدی صورت خواهد گرفت.احسان قنبری ضمن بررسی و رسیدگی به مشکلات خبازان و نانوایان شهرستان ، از رئیس صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بهار خواست تا نسبت به توزیع دقیق سهمیه مصوب آرد دقت لازم معمول و کنترل و نظارت را در خصوص توزیع آرد تشدید نمایند تا مشکلی در این حوزه نداشته باشیم. فرماندار بهار خاطر نشان کرد: از ابتدای سالجاری بازرسی از واحدهای خبازی شهرستان بهار صورت گرفته است و واحدهای متخلف به علت عدم رعایت قوانین نظام صنفی حاکم بر نانوایان به تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی