با حضور معاون استاندار همدان؛ شهردار اسدآباد معرفی شد

image_2022_6_9-11_12_26_610_slC.jpg

بهرنگ دالوند با ۶ رای موافق به عنوان شهردار اسدآباد انتخاب، و با حضور معاون استاندار همدان و مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری معرفی شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری همدان، در جلسه امروز اعضای شورای اسلامی شهر اسدآباد که با حضور مهندس تیموری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان برگزار شد، با ۶ رای موافق اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار اسدآباد انتخاب، و با حضور مهندس تیموری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان، محمد قدیمی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، معرفی شد.

مهندس تیموری در این جلسه ضمن تشکر از شهردار سابق و تبریک به شهردار جدید، گفت: شهرداران باید در زمینه طرح نهضت ملی مسکن حضور فعال‌تری داشته باشند.

معاون استاندار در ادامه با اشاره به ضرورت تعامل و همکاری شهرداران با سیار دستگاه‌های اجرایی، گفت: شهرداران نهایت همکاری را با مجموعه دستگاه‌های اجرایی در راستای پیشبرد اهداف شهر داشته باشند.

مهندس تیموری در پایان تاکید کرد: رضایتمندی شهروندان در اولویت شهرداران باشد‌.

 بهرنگ دالوند اهل استان لرستان، شهرستان درود و شهردار سابق درود و الیگودرز بوده است.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی