فرماندار در جمع بهورزان شهرستان فامنین: کسی که گذشته کشور خود را نداند نمی تواند برای آینده تصمیم درستی بگیرد/دشمن همواره با ایران مقتدر و متحد مشکل داشته است.

فرماندار در جمع بهورزان شهرستان فامنین: کسی که گذشته کشور خود را نداند نمی تواند برای آینده تصمیم درستی بگیرد/دشمن همواره با ایران مقتدر و متحد مشکل داشته استIMG 20240221 113555 117IMG 20240221 113552 058

فرماندار فامنین در جمع بهورزان شهرستان گفت : کسی که گذشته کشور خود را نداند نمی تواند برای آینده تصمیم درستی بگیرد.

سید روح الله حسینی با قدردانی از خدمات بهورزان افزود: در موضوعات سیاسی و تعیین سرنوشت کشور در اغلب موضوعات،مردم تصمیم گیرنده هستند و این انقلاب با همت مردم به پیروزی رسیده است.

وی ادامه داد: باید با تاریخ انقلاب آشنا شویم و تاریخ انقلاب را مطالعه کنیم و بدانیم به چه شکلی انقلاب به پیروزی رسید و با گذشته کشور بیشتر آشنا شویم

فرماندار فامنین اضافه کرد : عده ای امروز خواسته یا ناخواسته حرف‌هایی وارونه از وضعیت دوران قبل از انقلاب می زنند در حالی که در تاریخ دوران پهلوی، تاریخ فرهنگی، سیاسی و اقتصادی کشور وضعیت خوبی نداشته است.

حسینی تصریح کرد: امروز وضعیت کشور قابل مقایسه با دوران قبل از انقلاب نیست و امروز کشور تبدیل به قطب درمان شده و در خدماتی که در حوزه بهداشت و درمان داده می شود پیشگام است در حالی که در دوران قبل از انقلاب اینجا حیات خلوتی برای سربازان آمریکایی بود

وی به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: امروز آمریکا در برابر فرهنگ مقاومت ناتوان شده و کاری نمی تواند انجام دهند.

فرماندار فامنین بیان داشت: امروز وضعیت کشور نسبت به کشورهای دیگر در حوزه های نانو، بهداشتی، سیاسی، نظامی و اقتصادی و در خیلی از ابعاد بهتر است.

حسینی عنوان کرد: در طول سال‌های گذشته بحران های زیادی توسط رهبر معظم انقلاب مدیریت شده است.

وی خاطرنشان کرد: دشمن همواره با ایران مقتدر و متحد مشکل داشته است.

فرماندار فامنین با بیان اینکه حضور پرشور مردم در انتخابات ۱۱ اسفند اقتدار کشور را افزایش می‌دهد، خواستار مشارکت بهروزان در انتخابات و دعوت آنها از دیگران برای شرکت در انتخابات شد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی