دیدار فرماندار فامنین با ریاست دادگستری به مناسبت هفته قوه قضاییه

دیدار فرماندار فامنین با ریاست دادگستری و دادستان به مناسبت هفته قوه قضاییه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فامنین، بمناسبت هفته قوه قضائیه، شماعی فرمانداری شهرستان فامنین، به اتفاق اعضای شورای تامین ، با ریاست دادگستری و دادستان دیدار و گفتگو کردند.

نماینده عالی دولت در شهرستان فامنین، در این دیدار ضمن تبریک هفته قوه قضاییه و گرامیداشت یاد و خاطرات شهید بهشتی و 72 تن از یارانش از تعامل، هم افزایی و همدلی دستگاه قضایی با مجموعه اجرایی تقدیر کرد و افزود: دستگاه قضایی شهرستان در حوزه های انتخابات، رفع موانع تولید، تنظیم بازار و جاهایی که ما به لحاظ محدودیت های مقرراتی با بن بست مواجه می شویم، همواره پشتیبان و حامی دستگاه اجرایی بوده است.

وی به توسعه استفاده از سامانه های الکترونیک در قوه قضاییه اشاره و بیان کرد: با تحقق دادرسی های الکترونیک در فضای شیوع بیماری کرونا، فضای روانی و حیثیتی بسیار خوبی در شهرستان ایجاد شده و کرامت متهمان و محکومان به خوبی حفظ می شود.

در ادامه این دیدار دادستان شهرستان به مطالبی درخصوص مسائل مربوط به شهرستان پرداختند.

 WhatsApp Image 2021 06 28 at 10.51.32

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی