فرماندار فامنین: کمیته امداد با اهدا جهیزیه نقش مهمی در ترویج فرهنگ ازدواج و جوانی جمعیت دارد.

فرماندار فامنین: کمیته امداد با اهدا جهیزیه نقش مهمی در ترویج فرهنگ ازدواج و جوانی جمعیت داردIMG 20240327 201502 145

 

فرماندار فامنین در مراسم اهدا ۲۱ سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی ( ره ) شهرستان به مناسبت ولادت کریم اهل بیت (ع) که با حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان برگزار شد، گفت: کمیته امداد با تدارک و اهدا جهیزیه نقش مهمی در ترویج فرهنگ ازدواج و جوانی جمعیت دارد.

 

سید روح الله حسینی افزود: ضعف در وضعیت اقتصادی نباید مانع ازدواج باشد و اقدام کمیته امداد امام خمینی(ره) در فراهم کردن اسباب اولیه زندگی برای زوجین تحت پوشش این نهاد حرکتی در برداشتن این مانع است.

 

وی ادامه داد: برنامه‌ریزی و حرکت در راستای جوانی جمعیت یک ضرورت و کاری جهادی است و تمامی دستگاه‌های پر مخاطب باید به این موضوع توجه داشته باشند.

 

فرماندار فامنین اظهار داشت: در این مراسم تعداد ۲۱ سری جهیزیه شامل ۵ قلم کالای اساسی ایرانی با ارزش هر سر جهیزیه ۵۰ میلیون تومان و با ارزش کلی ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان در حمایت از خانواده های مددجویان کمیته امداد و حمایت از قانون جوانی جمعیت تحویل خانواده های زوجین تحت حمایت این نهاد می‌شود.

 

حسینی با قدردانی از اقدامات خیران شهرستان خواستار توجه بیشتر آنها به حوزه ازدواج و جوانی جمعیت و کمک بیشتر به کمیته امداد شهرستان شد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی