فرماندار فامنین: رئیس‌جمهور شهید با عملکرد خالصانه و جهادی مفهوم کار صادقانه برای مردم را معنی کرد.

فرماندار فامنین: رئیس‌جمهور شهید با عملکرد خالصانه و جهادی مفهوم کار صادقانه برای مردم را معنی کردIMG 20240528 125020 361

 

فرماندار فامنین گفت: رئیس‌جمهور شهید با عملکرد خالصانه و جهادی مفهوم کار صادقانه برای مردم را معنی کرد

 

سید روح‌الله حسینی در جلسه نشست ماهانه با همکاران افزود: شهید آیت الله رئیسی ثابت کرد می توان در عالی ترین مرتبه در کشور بود و به ولایت اتکا کرد

 

وی با بیان اینکه هر زمان امت اسلام در مسیر ولایت قدم برداشته موفق بوده است، ادامه داد: دولت سیزدهم نشان داد با کار صادقانه و شبانه روزی می توان عقب‌ماندگی‌ها را جبران کرد.

 

فرماندار فامنین با بیان تفسیری از آیه ۱۱۱ سوره توبه، اظهار داشت: شهدا برای معامله ای که با خدا کرده اند جاودانه شدند و شهدا زنده‌ بوده و یک معامله پرسود و هوشمندانه با خدا داشتند

 

حسینی تصریح کرد: شهید آیت الله رئیسی نشان داد می توان تکیه بر امکانات موجود در داخل کشور داشت و با کشورهای همسایه ارتباط برقرار کرد و کشور را پیش برد‌.

 

فرماندار فامنین خاطرنشان کرد: یکی از رسالت های ما در این ایام تبیین دستاوردهای دولت سیزدهم برای مردم است.

 

حسینی بیان داشت: باید برگزاری انتخابات را با جدیت پیگیری کنیم و امیدواریم مردم ایران در انتخابات فردی را انتخاب کنند که این مسیر حساس را دنبال کند.

 

وی عنوان کرد: یکی از برکات شهادت آیت الله رئیسی اثبات زنده بودن انقلاب و دلسوز بودن مردم است و حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر شهدا نشان داد مردم در مسیر انقلاب قدم بر می دارند.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی