فرماندار فامنین: تا امروز ۸۰۰۰ تُن گندم در فامنین خریداری شده است.

فرماندار فامنین: تا امروز ۸۰۰۰ تُن گندم در فامنین خریداری شده استIMG 20240707 124405 291

 

فرماندار فامنین گفت: در سال جاری تاکنون ۸۰۰۰ تُن گندم از کشاورزان شهرستان فامنین خریداری شده و پیش بینی خرید ۲۰ هزار تُن گندم در شهرستان را داریم.

 

فرماندار فامنین در بازدید به همراه آقای قمری رئیس دادگستری، آقای صادقی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان و آقای رحیمی رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان از مرکز خرید گندم شهر فامنین افزود: تا امروز ۸۰۰۰ تُن گندم توسط مراکز خرید در سطح شهرستان خریداری شده که همچنان خرید گندم ادامه دارد.

 

وی ادامه داد: امسال ۳ نقطه مرکز خرید فامنین، تجرک و زرقان خرید گندم را در سطح شهرستان برعهده دارند.

 

حسینی با قدردانی از کشاورزان و تمام عوامل مؤثر در خرید گندم، اضافه کرد: با توجه به ادامه خرید گندم و احتمال پر شدن انبارهای گندم سطح شهرستان مجوز حمل گندم شهرستان با توجه به بازدید مدیرکل محترم اداره غله و خدمات بازرگانی استان از مراکز شهرستان در هفته گذشته تاکنون ۳ هزار تُن گندم شهرستان به سیلوهای استان حمل شده است و با پیگیری ها و همراهی مدیرکل محترم غله و خدمات بازرگانی استان حمل گندم در شهرستان به صورت روزانه انجام می شود تا خللی در روند کار خرید گندم در شهرستان ایجاد نشود.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی