فرماندار فامنین در نشست مشورتی با دهیاران بخش پیشخور از دهیاران خواست با یک رویکرد و چشم انداز متفاوت، برنامه دقیق و منظم وارد سال ۱۴۰۳ شوند.

✅فرماندار فامنین در نشست مشورتی با دهیاران بخش پیشخور: 

 

🔵از فرصت خدمت به شایستگی استفاده کنید

 

🔵 با یک رویکرد و چشم انداز متفاوت، برنامه دقیق و منظم وارد سال ۱۴۰۳ شوید

 

 🔵از توجه به برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی، اعتقادی، اقتصادی، ورزشی، عمرانی و ... غفلت نشود

 

🔵 تمام توان خود را برای رفع مشکلات و کاستی های روستاها با استفاده از ظرفیت های موجود به کار ببندید

 

فرماندار فامنین در نشست مشورتی با دهیاران بخش پیشخور از دهیاران خواست با یک رویکرد و چشم انداز متفاوت، برنامه دقیق و منظم وارد سال ۱۴۰۳ شوند.IMG 20240317 201032 092

 

سید روح‌الله حسینی با تقدیر از خدمات دهیاران و تبریک ماه مبارک رمضان گفت: یکی از شیرین ترین احادیثی که برای این ماه تکرار شده، این است که خواب مومن در این ماه عبادت، نفس او تسبیح و اعمال او مورد قبول حق قرار می گیرد و در این ماه اعمال ما تصاعدی حساب می شود.

 

وی ادامه داد: با استناد به این حدیث و روایات دیگر خدمت به مردم نیز در این ایام ثواب بسیاری دارد و چه بسا کاری که شما انجام می دهید از دست افرادی با مسئولیت بالاتر بر نمی آید و باید از این فرصت خدمت به شایستگی استفاده کنید

 

فرماندار فامنین خاطرنشان کرد: باید از فرصت محدود برای انجام وظیفه و دین استفاده کنیم و در انجام وظیفه خود نقش آفرین باشیم. 

 

حسینی تصریح کرد: دهیاران متعهدانه به دنبال انجام وظایف باشند و از توجه به برنامه های فرهنگی، اجتماعی، اعتقادی، اقتصادی، ورزشی، عمرانی و ... در روستاها غفلت نشود 

 

وی با بیان اینکه سال ۱۴۰۲ سال پرزحمتی برای دهیاران بود، یادآور شد: دهیاری موفق است که صحبت هایش در روستا تأثیرگذار است و توانسته باشد سرمایه اجتماعی که مردم باشند را در کنار خود ببیند و مشکلات و آسیب های روستا را شناسایی کرده و برای آنها برنامه ای منسجم و منظم داشته باشد

 

فرماندار فامنین تأکید کرد: دهیاران تمام توان خود را برای رفع مشکلات و کاستی ها در روستاها با استفاده از ظرفیت های موجود به کار ببندند.

 

حسینی عنوان کرد: دهیاران به عنوان یک بخشدار ، فرماندار، استاندار در روستای محل خدمت خود هستند و مسئولیت رسیدگی به مشکلات مردم در روستا را دارند.

 

در ابتدای این ديدار سیادت، بخشدار پیشخور ضمن تشکر از حضور فرماندار و تبریک ماه مبارک رمضان به بیان مطالبی در خصوص فعالیت های انجام شده در بخش توسط دهیاران و ادارات شهرستان پرداخت و هر یک از دهیاران نیز به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در روستاها پرداختند.

 

در ادامه این نشست از دهیاران بخش پیشخور با اهدای لوح تقدیر به پاس یکسال خدمات در روستاها قدردانی به عمل آمد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی