فرماندار فامنین: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اصل بودن مردم را به رخ جهانیان کشید.

فرماندار فامنین: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اصل بودن مردم را به رخ جهانیان کشیدIMG 20240214 080250 492IMG 20240214 080257 451

 

فرماندار فامنین گفت: حضور با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر اصل بودن مردم در نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشید.

 

سید روح‌الله حسینی در جمع پاسداران و جمعی از مردم شهرستان افزود: انقلاب اسلامی همواره متکی به مردم بوده و در ادامه نیز اتکای انقلاب بر مردم است.

 

وی ادامه داد: قدردانی حمایت مردم از انقلاب را مسئولان باید با خدمت به مردم انقلابی انجام دهند.

 

فرماندار فامنین تصریح کرد: نهاد انقلابی سپاه پاسداران پس از انقلاب اسلامی با مشارکت مردم شکل گرفت و یکی از مردمی‌ترین نهادهای انقلاب اسلامی است که دستاوردهای آن امروز افتخار آزادگان جهان است.

 

حسینی خاطرنشان کرد: سپاه امروز جلوه اقتدار کشور در زمین، هوا، دریا و فضا است و هر کجا پیشرفتی دیده می‌شود، سپاه در آن مشارکت دارد.

 

وی گسترش فرهنگ مقاومت در جهان را از اقدامات مهم سپاه برشمرد و عنوان کرد: فرهنگ مقاومت، حمایت از مظلوم، مبارزه با صهیونیسم و دولت‌های تروریستی، مبارزه با تروریست‌ها و معرفی فرهنگ انقلاب به جهان اقداماتی است که امروز در جهان به نام سپاه خوانده می‌شود و شخصیت‌های بزرگی چون سردار شهید سلیمانی را به این اقدامات می‌شناسند.

 

فرماندار فامنین با یادآوری ادعای یک رسانه غربی در آموزش نیروهای یک کشور قدرتمند توسط سپاه، اظهار داشت: درستی و نادرستی این خبر ملاک نیست اما این نوع اخبار حکایت از نگاه به سپاه به عنوان یک نیروی قدرتمند در منطقه و جهان دارد که این قدرت به عنوان یک عامل مهم بازدارندگی از جنگ ارزیابی می‌شود و در واقع بر خلاف تبلیغات برخی سیاسیون داخلی سپاه نه عامل بروز جنگ که عامل اصلی بازدارندگی از جنگ است.

 

حسینی با گرامیداشت یاد شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم بیان داشت: مظلومیت شهدای حرم در این موضوع بیشتر است زیرا به رغم تبلیغات منفی آنها با فداکاری نگذاشتند جنگ به داخل مرزهای ایران برسد و با تروریسم کیلومترها دورتر از وطن جنگیدند و تروریست‌ها و حامیان آنها را شکست دادند.

 

وی با یادآوری جنگ غزه و مقاومت جانانه فلسطینی‌ها،این مقاومت را نتیجه بیداری حاصل شده از انقلاب اسلامی در منطقه خواند و گفت: جنگ غزه روسیاهی همه مدعیان حقوق بشر و حقانیت سپاه پاسداران به عنوان یک نیروی طرفدار صلح و مبارز با تروریسم را ثابت کرد.

 

وی در پایان اظهار امیدواری کرد با مشارکت پرشور مردم در انتخابات، انقلاب اسلامی مقتدرتر در جهان به حرکت خود به سوی آینده روشن ادامه دهد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی