فرماندار کبودراهنگ با تاکید بر پیشگیری از سرقت و ساماندهی مکان های جمع آوری ضایعات در سطح این شهرستان گفت: خود حفاظتی از اموال مهمترین راه پیشگیری از سرقت است

🇮🇷مهار تورم ، رشد تولید🇮🇷
┄┄┅═✧❁﷽❁✧═┅┄
✅فرماندار کبودراهنگ با تاکید بر پیشگیری از سرقت و ساماندهی مکان های جمع آوری ضایعات در سطح این شهرستان گفت: خود حفاظتی از اموال مهمترین راه پیشگیری از سرقت است
⭕دکتر مسلم غلامی فرماندارشهرستان کبودراهنگ در جلسه کمیسیون پیشگیری از سرقت این شهرستان با تشکر از خدمات ارزنده نیروی انتظامی و سایر مجموعه ها درپیشگیری از سرقت،اظهارداشت:
💢مهمترین راه پیشگیری از سرقت آگاه‌سازی مردم در خصوص خودحفاظتی و رعایت موارد ایمنی از اموال خود آنهاست.
💢با هدف جلوگیری از افزایش سرقت در این شهرستان  گشت‌های رضویون با همکاری سپاه و نیروی انتظامی فعالیت خود را آغاز کرده اند.
💢تاریکی برخی مناطق و محله‌های شهری و روستایی در شب هم به پیدایش زمینه سرقت منجر می‌شود و باید روشنایی تمام محلات تامین شود تا زمینه ارتکاب جرم برای سارقان فراهم نشود.
💢در سال گذشته در روستاهای بخش مرکزی با وجود انتخاب نگهبان محله سرقت در این مناطق روبه کاهش بوده است که بایستی این امر مهم مدنظر دیگر بخش های این شهرستان باشد
💢برای پیشگیری از سرقت نیازمند همراهی و همدلی تمامی دستگاه ها و ادارات است.
💢باتوجه به اعلام شهرداری کبودراهنگ در رابطه با ایجاد منطقه مناسب برای حضور جمع آوری کنندگان ضایعات مکان های جمع آوری ضایعات در سطح این شهر بایستی در اسرع وقت توسط ادارات ذیربط ساماندهی شود.
💢 با اين كار درصد بالايي از بيماري هاي واگيردار و غيرواگير با رعايت بهداشت محيط كاهش مي يابد. ⭕️شنبه ۶خردادماه ۱۴۰۲
@khabarkabood_ir
‏‏┄┄┅┅┅┅┅┅┄┄ ◀️روابط عمومی فرمانداری شهرستان کبودراهنگ

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی