فرماندارشهرستان کبودراهنگ :در هفته دولت۱۲۱ پروژه با هزینه کرد ۳۵۳میلیارد تومان در شهرستان کبودراهنگ  به بهره برداری میرسد که این برگ زرین و پرافتخاری در نشان دادن ظرفیت‌های اجرایی و عملی دولت مردمی و انقلابی سیزدهم است.

《هفته دولت گرامی باد》
🇮🇷مهار تورم ، رشد تولید🇮🇷
┄┄┅══✧❁🇮🇷❁✧══┅┄
🔹️فرماندارشهرستان کبودراهنگ :در هفته دولت۱۲۱ پروژه با هزینه کرد ۳۵۳میلیارد تومان در شهرستان کبودراهنگ  به بهره برداری میرسد که این برگ زرین و پرافتخاری در نشان دادن ظرفیت‌های اجرایی و عملی دولت مردمی و انقلابی سیزدهم است.

✅به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کبودراهنگ، دکتر مسلم غلامی فرماندار شهرستان کبودراهنگ  در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دولت این شهرستان با گرامیداشت یادو خاطره شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر گفت:

💢با روی کار آمدن دولت مردمی و انقلابی سیزدهم  امید در کشور ایجاد شده است.

💢دستگاه های اجرایی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدمات دولت سیزدهم را در راستای جهاد تبیین مورد تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) برای مردم بازگو کنند.

💢راهبرد اصلی دشمنان این نظام ایجاد فاصله میان دولت و مردم است و این خیال باطل دشمن هرگز به منصه ظهور نخواهد رسید.

💢هفته دولت فرصتی برای بازگو کردن عملکرد مسئولین ادارات شهرستان میباشد، ودستگاههای اجرایی عملکرد خود و دولت مردمی و انقلابی سیزدهم را بصور شفاف منعکس نمایند.

💢 استفاده از ظرفیت رسانه ها ،خبرنگاران و روابط عمومی های ادارات جهت اطلاع رسانی از خدمات انجام شده در فضای مجازی نیز مورد توجه مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان باشد.

#وعده_وفا
#دولت_ایمان_و_امید
#هفته_دولت

🗓  چهارشنبه۱شهریورماه۱۴۰۲

@khabarkabood_ir ┄┄┅══✧❁❁✧══┅┄
◀️روابط عمومی فرمانداری شهرستان کبودراهنگ

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی