فرماندار شهرستان کبودراهنگ گفت: ستادهاي تبليغاتي نامزدها با رعايت اخلاق انتخاباتي و قوانين، فضا را براي برگزاري سالم، خوب و رقابتي اين دوره از انتخابات فراهم كنند.

🇮🇷مهار تورم ، رشد تولید🇮🇷

 

🔹️فرماندار کبودراهنگ: ستادهاي تبليغاتي نامزدها قوانين انتخاباتي را رعايت كنند

 

✅️ فرماندار شهرستان کبودراهنگ گفت: ستادهاي تبليغاتي نامزدها با رعايت اخلاق انتخاباتي و قوانين، فضا را براي برگزاري سالم، خوب و رقابتي اين دوره از انتخابات فراهم كنند.

 

💢به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کبودراهنگ، دکتر مسلم غلامی فرماندار ورئیس هیئت اجرایی انتخابات در جلسه توجيهي و آشنايي با قوانين و مقررات تبليغات انتخابات که با حضوررئیس ستاد انتخابات،رئیس دفتر هیئت نظارت ،اعضای هیئت اجرایی و مسئولان ستادهاي تبليغاتي نامزدهاي مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی در فرمانداری برگزار شد اظهار كرد: 

 

🔸️قانون تبلیغات برای تمامی نامزدهای انتخابات تبیین شده و لازم است این افراد با  احترام به قانون و حقوق شهروندان، آثار تبلیغاتی را در اماکن معین شده نصب کنند و در تمام مراحل تبلیغات ، موارد قانونی پیش بینی شده را رعایت نمایند.

 

🔸️ستادها و طرفداران نامزدها با رعايت قانون، دين مداري و عدم توهين و افترا به يكديگر فضاي رقابت سالم همراه با همدلي و وحدت را در انتخابات فراهم كنند.

 

🔸️ستاد برگزاری انتخابات و شهرداری، در نقطه های مشخص از شهر را برای تبلیغات نامزدهای انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در خیابان‌های اصلی، میادین در نظر گرفته‌اند تا طرفداران پوسترهای تبلیغاتی را در فضاهای ایجاد شده نصب کنند.

 

📮 آدرس سایت | ایتا | سروش| بله|روبیکا|روبینو| را در این صفحه مشاهده فرمایید.

 

📆 شنبه ۵ اسفندماه ۱۴۰۲

 

┄┄┅══✧❁❁✧══┅┄

◀️ کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان کبودراهنگ

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی