معاون استاندار همدان: ساعت کاری ادارات شهرستان همدان در ۲ هفته اول ماه مهر تغییر می‌کند

 156886158.jpg

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری همدان از تغییر ساعت کاری ادارات در ۲ هفته اول مهرماه ( از شنبه ۲ مهرماه تا پنج‌شنبه ۱۴مهرماه ۱۴۰۱) در شهرستان همدان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری همدان، سیدمحمدرضا میرصفدری اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی و فعالیت مدارس به‌ صورت حضوری و نیز لزوم تهیه سرویس برای دانش‌آموزان توسط والدین و سازمان‌دهی این امر از طرف اداره کل آموزش و پرورش استان در ابتدای شروع فعالیت مدارس و در راستای مدیریت امور حمل و نقل شهر همدان ساعت شروع به کار دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌ها و موسسات در شهر همدان از شنبه ۲ مهرماه تا پنج‌شنبه ۱۴ مهرماه ۱۴۰۱، به مدت ۲ هفته از ساعت هشت صبح خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه ساعت فعالیت روزانه مدارس در نوبت صبح حداکثر از ساعت ۷:۳۰ است تصریح کرد: برنامه‌ریزی لازم برای جبران ساعات کار موظفی توسط کارکنان از طریق دورکاری طبق قوانین و مقررات به عهده مدیران و روسای دستگاه‌ها و سازمان‌ها است.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی