ماموريت شبکه دولت

 

ماموریت شبکه دولت :

شبکه دولت ، یک شبکه اختصاصی بین دستگاه های دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی در یک ارتباط امن و اختصاصی می باشد که امکان مکاتبه الکترونیکی بین تمام دستگاه های متصل به شبکه در سراسر کشور را فراهم می کند .

این شبکه در سال 1384 در استان راه اندازی گردید که در فاز اول بین 44 اداره کل در سطح شهر همدان راه اندازی شد . هدف از ایجاد این شبکه ، ایجاد یک بستر امن و ایزوله برای برقراری ارتباط دو سویه بین کلیه وزارت خانه ها و سازمان های مرکزی ، استانداری و کلیه دستگاه های اجرایی و نهادهای عمومی غیردولتی است .

شبکه دولت در سال 1389-1390 با ساختار DSL در کلیه شهرستان های استان راه اندازی گردید . این طر در استان همدان یکی از طرح های موفق بود که بطور متوسط در هر شهرستان حدود 45 دستگاه اجرایی به شبکه مذکور متصل گردید .

استان همدان در اجرای طرح و توسعه شبکه دولت یکی از استان های پیشرو در کشور می باشد بطوریکه علاوه بر کلیه دستگاه های اجرایی در شهرستان ها ، تعداد 150 دهیاری و 40 دفتر پیشخوان دولت را نیز به شبکه متصل نموده است .

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی