ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان همدان

مهمترين اقدامات مربوط به بزرگداشت هفته دولت عبارت است از: انتشار گزارش كامل فعاليت‌ هاي دولت نهم در اجراي شعارها، عمل به وعده‌ ها و حركت در راستاي رويكردها؛ انتشار كارنامه عملكرد هيات وزيران و شوراهاي عالي وابسته به آن؛ هماهنگي با احزاب، تشكل‌ها و انديشمندان براي تبيين فعاليت ‌ها و برنامه ‌هاي دولت و ارائه گزارش ‌هاي تحليلي از آن؛ ارائه گزارش فعاليت‌ هاي دولت به روحانيون، ائمه جمعه و جماعات، اعضاي هيات علمي دانشگاه‌ ها، نخبگان و ساير اقشار خاص؛ كمك به انتشار كتب، مقالات و تحليل ‌هاي رسانه ‌اي متضمن تبيين رويكردهاي دولت؛ و استفاده مناسب از ظرفيت رسانه‌ ها بويژه رسانه ملي براي بزرگداشت هفته دولت و تبيين فعاليت ‌هاي آن.

برنامه‌ هاي اجرايي بزرگداشت هفته دولت با پيشنهاد دستگاه ‌هاي اجرايي و تصويب ستاد سياستگذاري و بزرگداشت هفته دولت قابل اجرا خواهند بود و نظارت براجراي مصوبه هيات وزيران در سطح ملي بر عهده وزرا و روساي سازمان‌هاي مستقل دولتي و در استان‌ها بر عهده استانداران مي‌ باشد. دبيرخانه ستاد سياستگذاري و بزرگداشت هفته دولت در دبيرخانه شوراي اطلاع رساني دولت مستقر مي‌ شود.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی