شورای تأمین

این شورا متشکل از دستگاه­های امنیتی و انتظامی و نظامی منطقه می­باشد که در راستای ایجاد و برقراری امینت شهرستان فعال و انجام وظیفه می­نماید. جلسات شورای تأمین به صورت ماهی 2 بار تشکیل می­گردد، دبیری این جلسات به عهده فرمانداری می­باشد. تشکیل جلسات و تنظیم صورتجلسات و ابلاغ مصوبات و پی­گیری مفاد آن نیز به عهده فرمانداری می­باشد.

 

1- امنیت و انتظامات:
کارگروه امنیت و انتظامات از زیر شاخه­های شورای تأمین می­باشد به فراخور موضوعات امنیت و انتظامی که بروز و یا ایجاد می­شود تشکیل شده و ساختار آن از نمایندگان تام الاختیار اعضای شورای تأمین می­باشد. جلسات کارگروه امنیت و انتظامات به صورت موضوعی برگزار می­گردد.تشکیل جلسات و پی­گیری آن به عهده حوزه سیاسی و اجتماعی می­باشد.
2- بررسی اخبار نارضایتی­ها:
این کمیته نیز از زیر شاخه­ های شورای تأمین می­باشد. این کمیته در جهت بررسی و رسیدگی به نارضایتی­هایی که در سطح شهرستان ایجاد و یا زمینه آن بروز می­کند تشکیل می­شود. اعضای آن متشکل از نمایندگان تام الاختیار اعضای شورای تأمین می­باشد. تشکیل جلسات هر 15 روز یکبار و پی­گیری مصوبات و... به عهده این حوزه می­باشد.
3- کمیسیون فرعی پیشگیری و مقابله با سرقت شهرستان:
این کمیسیون در خصوص گزارش آمارهای سیاسی و اجتماعی اعم از سرقت و...گزارشات و اخبار روزانه در حال فعالیت می­باشد.اخبار سیاسی، امنیتی، انتظامی، اجتماعی و فرهنگی تهیه گزارش نماز جمعه شهر همدان اخبار انتخاباتی و تحرکات کاندیداهای احتمالی گزارش­های ویژه، تجمعات و نشست­های سیاسی اجتماعی انتخابات و مناظره کاندیداها به صورت روزانه در فرمانداری تهیه و به استانداری ارسال می­گردد.

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

تاریخ بروز رسانی سایت

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی