برای برخورداری از اعتبارات بايد برنامه محور باشيم

فرماندار همدان :

برای برخورداری از اعتبارات باید برنامه محور باشیم.

فرماندار شهرستان همدان در نشست هماهنگی دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی گفت : در هر روستا باید اطلاعات کامل اقدامات انجام شده، اقدامات مورد نیاز و برنامه عملیاتی مشخص داشته باشیم.

محمد علی محمدی خواستار برنامه محوری بخشداران دهیاران و شوراهای اسلامی برای روستاها شد و افزود : برای جذب اعتبارات مورد نیاز و استفاده از فرصت نمایندگان در این راستا باید برنامه محور باشیم.

وی با تاکید بر اولویت تکمیل کارهای نیمه تمام اضافه کرد : 111 پروژه با اعتبار 206 میلیارد تومان همزمان با دهه مبارک فجر در سطح شهرستان همدان به بهره برداری می رسد.

فرماندار همدان اظهار کرد : گازرسانی به واحدهای اقتصادی و تولیدی، بهسازی و مقاوم سازی در روستاها، توسعه و تقویت شبکه برق رسانی، توسعه واحدهای تولیدی بخش کشاورزی و چند طرح در بخش راه روستایی از جمله طرح هایی است که در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به لزوم هم افزایی برای تغییر وضعیت و پیشبرد امور روستا تصریح کرد : شوراهای اسلامی روستاها می توانند با برنامه ریزی اصولی و تصمیم سازی در تصمیم گیری مدیران برای رفع نیازهای روستا موثر باشند.

محمدی در پایان از پیگیری های دکتر حاج بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی به منظور جذب اعتبارات ملی و تامین اعتبار بسیاری از طرح های در دست اجرا قدردانی کرد.

 

استان همدان

HamedanMaps

ملایر نهاوند تویسرکان اسدآباد بهار همدان کبودرآهنگ فامنین درگزین رزن

درباره استان همدان

استان همدان از شمال به زنجان، از جنوب به لرستان، از شرق به استان مرکزی و از غرب به کرمانشاه و بخشی از استان کردستان محدود می شود. همدان منطقه‌ای کوهستانی است و کوه الوند با ۳ هزار ۵۷۴ متر ارتفاع از مهمترین ارتفاعات این منطقه به حساب می‌آید.

آمار بازدید

اطلاعات تماس

برای ارتباط با ما از روش های زیر می توانید اقدام کنید :
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
08138256070-9
  www.ostan-hm.ir
  همدان بلوار سردار سلیمانی روبروی تقاطع شکریه استانداری همدان

اوقات شرعی